Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit és mit kéne sportolnom...

Mennyit és mit kéne sportolnom, hogy közben azt egyem amit szeretném? Csak sporttal lehet fogyni?

Figyelt kérdés

ez nem azt jelenti, hogy csokit pizzával meg tortával!!!

csak szeretnék enni amit szeretnék, mondjuk szendvicset de szeretem nagyon a zöldségeket a gyümölcsöket is!


ehhez naponta mennyit és mit kellene mozognom? hogy ne hízzak? :) vagy esetleg fogyjak?


2011. nov. 7. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hány éves vagy, és hány kiló. Amúgy én úszok, és kerékpározok naponta-kétnaponta, ahogy időm engedi. Ételnél a fehérjebevitelre ügyelek egyedül (férfiként), de mindent megeszek.
2011. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy elvileg 80%- kaja 20% - mozgás az arány, legalábbis sok helyen ezt olvastam, sok sportoló ismerősömtől hallottam, de nem állítom biztosra. de olyan 1500 kcal mellé kéne kb. 1-1,5 óra kardio. úszás, futás, bicikli, ilyenek.
2011. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bár tényleg kellenének az adataid. magasság, súly, kor, nem, ilyenek.
2011. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok 18 éves 52-53 kiló és 175 cm
2011. nov. 8. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
És miből is szeretnél fogyni? Mert ha az adatok valósak, akkor neked nem igazán van mit leadnod... sőt...
2011. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de sportolnom kell de nem szeretnék hizni! mert lelöttyedt a fenekem :( és teljesen gyenge vagyok. ha hizok csak combra és fenékre. ezt nem szeretném! formás szeretnék lenni alul is! illetve felül sajnos úgy nézek ki mint egy anorexiás! :(

a lényeg hogy sportolni szeretnék valamit cska nem tudom mit kellene :)

köszi a válaszokat

2011. nov. 9. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!