Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért akartok karácsonykor...

Miért akartok karácsonykor diétázni? Úgy is zabálni fogtok. Nem elég az ünnepek után beszélni erről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

én nem akarok diétázni, úgyse bírnám ki és bezabálok:D

a karácsonyomat meg nem rontom el a kalóriaszámolgatással.:) egyszer van egy évben karácsony, meg kell adni a módját!:D

2009. dec. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező: A tested nagy ívben leszarja, hogy éppen karácsony van. Attól, hogy a társadalmi elvárások olyan szinten torzultak, hogy ilyenkor szinte kötelező a mennyiségtelen pénz elköltése és a pofád telezabálása a sok szemét kajával, még nem muszáj menned az árral.

Én voltam kövér, és bár már az égvilágon semmi súlyproblémám sincsen, megértem azokat, akiknek a karácsony is csak sima 2-3 nap táplálkozás szempontjából.

Én éppen diétám közepén voltam 2007 karácsonykor és nem rontottam el csak azért, mert mindenki zabált körülöttem.

Most is vendégségbe megyek, holnap jönnek hozzánk. Normális adagokat fogok enni, holnap talán még futni is el megyek. Erről ennyit.

2009. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Légyszíves ne te akard eldönteni, hogy mit fogok csinálni és mit nem. Ha úgy tartja kedvem akkor nem eszek, ez csak és kizárólag rajtam fog múlni és nem rajtad. Azért mert te telezabálod magad, attól én még nem fogom.
2009. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Nos, ha valaki nem megy vendégségbe, az könnyen meg tudja oldani, ha vendégségben van, ott azért illik elfogadni, amit elé raknak, ismerek valakit, aki nádszál-vékony, és nagyon keveset eszik (a papagájom megsértődne azon az adagon), azzal az ürüggyel, hogy vigyáz az alakjára, hát nézd, rajtam egy deka túlsúly sincs, és normálisan étkezek, ezt túlzásnak tartottam, amit csinált, ha nálunk volt vendégségben, és inkább tartottam finnyásnak, mint olyannak, aki az alakjára figyel.

Aki cukordiétán van, az megint más tészta, mert ott tényleg nagyon figyelni kell, anyukám ezért kapott tőlem és öcsémtől is diabetikus nyalánkságot.

2009. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak

na ez kedves hogy megleptétek így neki sem kell lemondania a finomságokról.

2009. dec. 24. 20:17
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
én sem diétázom karácsonykor.. minden jöhet amivel megkínálnak:), de mértékeltesség azért van;), mert nem szeretem amikor a sok süteménytől ég a gyomrom.. de többet is próbálok sportolni az ünnepekkor.. :)
2009. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
engem nem izgat:) iylenkor eszek ,majd le fogom dolgozni:) megyek a mamámékhoz és annyit biciklizhetek amennyit akarok,bár rajtam van 10 kiló felesleg:s DE KARI UTÁN majd kicsit figyelek mindenre és nyárra meglesz az eredmény:)
2009. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

ma 17:51-es: ha vendégségben vagyok, akkor vagy én szedek magamnak, vagy a háziaasszony szed, de vagy annyit ad, amennyit kérek, vagy meghagyom azt, amit nem kivánok - olyan nincs, hogy ö sokat szed, nekem meg meg KELL enni.


Szerintem karácsonykor se kell zabálni, igaz, hogy sok finomság van az asztalon, de akkor is csak annyit és abból eszek, ami és amennyi jól esik. Igy sokkal, jobb, mint pár napig tömni magam, utánna meg hasfájással, gyomorrontással szenvedni - vagy éppen a kilókkal harcolni.

2009. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21:26 - Nyilván nem azt írtam, hogy ne együnk mértékkel, hiszen én se szeretem, ha a kaja megfekszi a gyomrom, de ha jólesik, akkor nem szedek kolibrinek való mennyiséget...
2009. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kolibrinek való mennyiségröl nem irtam - olvasd el inkább mßeg egyszer. De akármennyire is izlik valami, nem eszek annyit blöle, amennyi belém fér, mert tudom, hogy utánna csak rosszul érzem magam töle - inkább mértékkel fogyasztok az ételekböl, és igy nem lesz semmi bajom töle.
2009. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!