Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha Rubint Réka 90 perces...

Marionaud kérdése:

Ha Rubint Réka 90 perces alakreform dvd-jére tornázom heti egyszer, és heti 3szor pedig a 20 perc combi,20 perc felsőtest,40 perc popsira akkor nem fog nagyon megvastagodnia combom? A sok ismétléstől? Vagy szálkásításra is jók?

Figyelt kérdés
Légyszi csak az írjon, aki tényleg ért hozzá, köszi.:)
2011. nov. 8. 14:42
 1/5 LadyLee ***** válasza:

Nem hinném, hogy attól nagyon megvastagodna - azt súlyzós edzéstől szokott - tehát mondjuk ne egy 50kg-s cementes zsákkal a kezedben guggolgass.


Én egyébként jártam Rubint Réka óráira, így láttam közelről sokszor - süvít a szél a combjai között, szóval szerintem ha neki nem vastagodott meg, akkor neked se fog.

2011. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha megvastagodik, akkor abbahagyod és lassan eltűnik... amúgy attól függ, hogy mi az a combi. nem az ismétlések számán múlik, hanem a gyakorlaton, hogy mennyire terheled vele az izmokat. szerintem a legjobb lába/feneke azoknak a nem piszkafa alkatú csajoknak van, akik heti 3-4x futnak 8-10km-t :)

amúgy aki "tényleg ért hozzá" és megmondja a személyre szabott tutit, azt úgy hívják, hogy személyi edző! szinte mindegyik konditeremben talalsz egyet, akit megfizethetsz egy 1 oras konzultaciora

2011. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!!!:)


Edzőt kérdeztem,ő azt mondta,hogy lehet,h vastagodni fog:(

Nem vagyok egy girnyó lábú, inkább izmosodok,mint fogyok. kerek popsi, kerek minden:D

2011. nov. 8. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:

alapvetően hibás elképzelések uralkodnak, kár hogy az edző nem oszlatta el ezeket.

fogyás-hízás étrend kérdése, nem edzésé. megfelelő nagy ellenállású (súlyzós) edzés ÉS tömegnövelő étrend nélkül nem fog megizmosodni a combod. lesz alakja az izmaidnak, minimális növekedés történik, mert az izmok glükogén raktárai megnövekszenek, ennyi. végtelen ismételgetéstől sem fog növekedni vagy szálkásodni egy izom.


mondják, hogy a biciklizés vagy a futás megnöveli a combot, vádlit.. azt mindég elfelejtik, hogy ha példát is mondanak, hogy egy ilyen sportoló már legalább 10 éve edz.. tehát nem, nem lesz terminátor combod némi tornától vagy kis ellenállású saját súlyos erősítéstől.

2011. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Akkor nyomok egy Rékát...:P

2011. nov. 9. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!