Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vegyek? Többi lent

Mit vegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Holnap 2 barátnőm átjön hozzám filmet nézni és venni szeretnék nasit, de mit vegyek ami nem hizlaló? 14/L
2011. nov. 10. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Sárgarépagolyókat.
2011. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Lehet kapni bio kölesgolyókat különféle ízben. Persze nem kell öt csomaggal bevágni.:)

Olajos magvak keveréke. Bár ezekben van kalória, de egészségesek nagyon és keverheted mazsolával.

gyümölcsöt

a répagolyó -gondolom viccnek szánta a kedves válaszoló, de roppant jó ötlet, tescoban lehet kapni

sült gesztenye

2011. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Magkeverék meg mazsola? Már bocs de ezeknél kalóriadúsabbat nem is tanácsolhattál volna. Akkor már inkább a hagyományos popcorn vagy valamilyen alacsonyabb kcal tartalmú chips,ha jól tudom a cheetosban kevesebb van.


ui:a kérdező azt kérdezte hogy nem hízlaló nasit keres nem pedig egészségeset,mert lehetnek a magok egészségesek de őrült sok bennük a kcal.


Esetleg csinálhatsz valami gyümölcssalátát.

2011. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Pont azért írtam, hogy van benne kalória de mivel egészséges is, így legalább nem vágja taccsra vele szervezetét, mint pl. a chipsekkel..olvasd el hogy ezekben mi van...de felőlem azt rágcsálnak,és rágicsálsz amit akarnak/akarsz Ez az én véleményem volt, ettől el lehet térni:))
2011. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És nyugodtan le lehet pontozni, én már kinőttem abból a kórból hogy az ilyenek jelentsenek valamit:)))
2011. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miből gondolod hogy lepontozlak(nem foglak),meg se szólaltam,akkor valamennyire csak számít neked ;)
2011. nov. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fagyassz le gyümölcsjoghurtot! Nagyon finom, sokáig tart, és 100 kalória körül van egyben, csinálhatsz fejenként kettőt mondjuk (kivágod felül, beleraksz egy kanalat, és fagyasztóba rakod), nekem ez lett az új esti nasim, ha már nagyon nem bírok magammal. :D
2011. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én erre szavazok,hát nem guszta? :P


[link]

2011. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!