Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai menüm még fogyókúrásnak...

A mai menüm még fogyókúrásnak mondható, vagyis 1500 kalória alatt lehet nagyjából?

Figyelt kérdés
3 kétszersült, 2 paradicsom, 3 szelet csirkemellsonka, 1 alma, 2 tönkölykifli, egy adag csirkemellsaláta, 100 gramm rizs, egy kávé.
2011. nov. 10. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
1500 kalória alatt van, de az összetétele borzalmas. Nem alkalmas fogyókúrába.
2011. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért nem?
2011. nov. 10. 22:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem is borzalmas, de a szénhidrát-fehérje arány elég gyengécske.


A kalória kiszámítására nem vállalkoznék, a "kétszersült" alatt elég sokféle terméket lehet érteni, van közte 100 és 300 kalóriás is, a tönkölykifli súlyát nem adtad meg, és az "egy adag csirkesaláta" is elég sok minden lehet 300 és 1200 kalória között :)

Ha esetleg kicsit pontosabban leírnád a kaják adatait, talán pontosabb válaszokat kaphatnál.

2011. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egyrészt mert kevés (max 800 kcal), amitől koplal a szervezeted és zsírt raktároz

másrészt nincs benne fehérje, azaz csak nagyon kevés, ami miatt izomból fogysz, ami megakadályozza a zsírbontást, ráadásul ugyanazokat a feladatokat (sportolás, lépcsőzés, busz után futás) egyre nehezebben és nagyobb fáradsággal fogod tudni elvégezni.


éhezel, a szervezeted is éhezik, ami betegséghez vezet, és még csak nem is fogysz vele (nem csökken a zsírraktárad).

2011. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előttem szólók már nagyjából elmondtak mindent. Én még a KV-ra hívnám fel a figyelmedet. Sajnos éhségérzetet tud produkálni viszonylag rövid időn belül.
2011. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1500 alatt van. Sőt szerintem nagyon alatta, még valamit iktass be. A kétszersültet kivéve mind egészséges és fogyós kaja, ne aggódj! Ráadásul a tönköly a legegészségesebb gabonaféle, ha lehetne a kérdezőt felpontozni, nyomnék neked egy zöld kezet! ☺
2011. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A KV nálam meg pont hogy telít és nam vagyok tőle éhes.
2011. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jaja, kv után én se maradok éhes, bár hosszútávon marja a gyomrom, és már csak azért eszek, hogy ne legyen bajom, de egyébként fél napig is kibírnám mellette kaja nélkül
2011. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem csak a kalória számít, hanem az összetétel is. Alig ettél a szervezeted számára hasznos dolgot - ergo a szervezeted éhezik, vagyis tartalékol. Az, hogy te nem vagy éhes, mert nem üres a gyomrod, az más dolog.
2011. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első voltam
2011. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!