Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A lent linkelt ételben körülbe...

A lent linkelt ételben körülbelül mennyi kalória lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 8. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Diétába reggeliként beilleszthető? Vagy túl sok a szénhidrát tartalma?
2011. nov. 8. 18:02
 2/4 anonim ***** válasza:
simán
2011. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel 100g egy darab,margarin alapú,plusz olajos magvas. Kb úgy 400kcal körül lehet. Persze ha veszel majd mérd le mert lehet bőven súlykülönbség és az jól meg is lökheti a kalóriákat.
2011. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon becsapós! Én is imádom, de ne egyél ilyet, ha fogyni akarsz! Egy sima üres (fehérlisztes) 100g-s croissantban is van 400 kcal, és ebben még szilvalekvár is van. Az, hogy teljes kiőrlésű, csak annyit tesz, hogy egészségesebb, de kcal értékre ugyanannyi, mint a fehér. Ráadásul full szénhidrát, már tízóraira olyan éhes leszel, mint az állat.

Érdemesebb reggelire megenni két tojást kenyérrel, vagy egy tk. szendvicset sok zöldséggel, hogy jól eltelítsen, és legyen energiád a naphoz. Ha nagyon nem bírod édesség nélkül reggel, inkább tolj be egy nyalókát (55kcal) vagy akár egy kinder maxit, túró rudit. Ez iszonyatos kcal mennyiség, és nem laksz jól vele.


Egy időben én is ilyet ettem reggelire, egy cserpes joghurttal, aztán utólag láttam be, hogy basszus az úgy együtt 700 kcal kb. és még semmi tápanyagot nem vittél be. Semmivel nem jobb, mintha kakaós csigát tolnál kakaóval.

2011. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!