Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 eves lany vagyok. :D es...

17 eves lany vagyok. :D es 169 cm es 66 kg . :D mit tegyek h hasbol es csipobol tobbet fogyak?

Figyelt kérdés
Par honapja elkezdtem fogyozni... mert elegem volt mar a tulsulybol.. vagyis 74-75 kg voltam... vigyazok mit eszek.. sok gyumolcsot eszek es vigyazok az edessegre.. de eszek abbol is mert tudomasom szerint ugy jo ha mindent eszek persze mertekkel...:D kb 3 honapig egy kicsike fitneszterembe jartam az most megszunt es valtottam egy masikra ott sok a suly es a sulyzok... leginkabb combbol es fenekbol fogytam.. hasbol es csipobol nagyon szeretneek.. mit tegyek h onnan is emnjen tobb..?:d meg legalabb 6-7 kg nagyon jo lenne:d csontvaz sem szeretnek lenni.. csak csinos...:d koszike annak aki segit :)
2011. nov. 13. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás!! Onnan fogysz utoljára, ahova először felment a zsír. Vagyis a hasad és környéke, mert a szervezet a belső fontosabb szerveket védi először. Alkati kérdés, hogy a fogyás honnan indul meg először, ezt nem lehet befolyásolni. Ha mindenhonnan lement a felesleg, akkor a hasadról is lemegy.
2011. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Leginkább kardio edzéseket kéne végezned nem súlyzósokat.

A súlyzózás, már inkább erősítés feszesítés.Én jobban ajánlanám a futást a kerékpározást (ha van a terembe ahova jársz) gondolom van.Ami jobban megmozgat hogy minél több kalóriát égess el.Fontos az evés is,próbálj meg olyan ételeket enni amibe amibe sok a fehérje kevés a zsír és a cukor! Jól mondtad mindenből enni kell persze mértékkel.Akkor is ha édességet eszel akkor reggel edd hogy a szervezeted felhasználja aznap és nem raktározza el.Vannak ilyen fitness órák is meg zumba is ha jól tudom.Olvass utána hogy különböző mozgásokkal mennyi kalóriát égetsz és meglátod a súlyzózásnál lesz több mozgási forma amivel többet égetsz majd.Jah és hasból meg csipből fogyni ilyen nincs, ha fogysz akk egész testből fogsz területi fogás nincs szerintem:)

2011. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt..:) persze a cardiot csinalom azokat minden alkalommal emgcsianlom vais bicikli futoszallag es stepper..:d es ezek melett minden alkalommal mas mas mas testreszre sulyzok..:d 2 hete jarok ebbe a terembe es 1 kilot fogytam...:D majdnem masfel.. ez joo?:D
2011. nov. 13. 16:23
 4/4 A kérdező kommentje:
mask hallottam h a grefruit segit.. nem a kedvencem de kb masfel hete mindennap eszek egyet..:d nem tudjatok h tenyleg segit a fogyasba?:D
2011. nov. 14. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!