Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megállni az esti...

Hogyan lehet megállni az esti zabát? Fél10 körül érek haza akkor már nem kellene semmit sem ennem, de folyton akkor jön rám.

Figyelt kérdés
És azt is észrevettem hogy néha úgy eszem hogy nem is vagyok éhes igazából. Nekem ez a legnehezebb adjatok tippeket, muszáj lenne befejeznem hogy ledobjak pár kilót.
2009. máj. 9. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez akaraterő és nem hókusz-pókusz kérdése.

Max annyit tehetsz, hogy előkészítesz magadnak reggel estére zöldségeket pucolva egy tálba, hogy este kínodban inkább azt edd és ne valami cukros, sós izét. De ha nem tudod megállni, nagyon nem lehet semmit tenni.

2009. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál valamit , mint pl meleg kakaó, tej stb. És menj el aludni :o) Komolyan mondom, nem viccből, én mindig gyorsan elmegyek aludni, ha újra megéhezem, nekem bevállt. Ha le akarsz dobni pár kilót egyébként kemény fogyókúra nélkül is lehet, csak annyit kell tenni, hogy ne egyél pékárukat, fehér kenyeret, és ne igyál buborékos , édesített italokat. Már ennyi is sokat segít.
2009. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hidd el már rég fogyózom, de pont az a plusz 5 kiló nem megy le annyira nehéz leadni.Heti 3x edzem néha 4x is nem falok péksüti kenyér tészta ezek már rég ki vannak űzve, csak az esti evéssel van gondom.amúgy 173cm vagyok és sajnos 75kg.Egyszer voltam 65kg 2éve nyáron de akkor szinte nem is ettem és minden nap sportoltam.Most a munkám az iskoláim miatt nem tehetem meg ezt, de amint lehet mozgom. Köszönöm amit írtál!
2009. máj. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!