Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok? Meg leszek...

Miért hízok? Meg leszek valaha is elégedve önmagammal?

Figyelt kérdés

Lefogytam,de még mindig nem vagyok megelégedve magammal. Minden nap megkapom az elismeréseket,de kb. már úgy 3 hónapja. De én még mindig kövérnek látom magam. Eddig mindenki támogatott a fogyásban,most meg már senki sem,mindenki ellenem van. Pedig most lenne rá igazán szükségem,mert nem tudok fogyni,sőt híztam is.Miééért? Nagyon elkeserítő. Keveset eszem,és nagyon sokat tornázok.

Pl. ma :

reggeli : 30 g natúr müzli 1,5%-os tejjel

tízórai : 2 főtt tojás pulykasonkával

ebéd : kimaradt

uzsonna : 1 joghurt

vacsi : 60 g natúr csirke salátával


A sok mozgás alatt pedig ezt értem :

H : 1,5 óra kosárlabda edzés + 1 óra konditerem(súlyzós edzés)

K : 1 óra röplabda + 30 perc teremevezés

Sz: 1,5 kosárlabda + 1 óra konditerem(súlyzós)

Cs: 1 óra konditerem

P : 1,5 óra kosárlabda + 30 perc evezés + 1 óra konditerem

Sz: 1 óra konditerem + 30 perc evezés

V : 1 óra konditerem + 30 perc evezés


Nincs pihenőnapom. Nagyon fáradt vagyok,de le szeretnék fogyni. Csak 4 kiló van hátra.:( Az utolsó 2 hétben a mérleg 58-ról felbillent 59,5-re. Akármennyire is próbálkozok,nem tudom leadni. Fogynom kellene,hisz keveset eszem,és sokat tornázok. De akkor miért hízook?


Volt közületek valaki,aki ugyanígy nem volt megelégedve önmagával fogyás után? Sikerült elfogadnia magát?


172cm/59kg


2011. nov. 14. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Másfél kiló nem jelent hízást. Nagyjából ennyi a napi ingadozás. Mérd meg magad este és mérd meg magad reggel. Ugyanott, ugyanabban a ruhában. Meg fogod látni, hogy estéről reggelig lemegy a másfél kiló. Folytasd a fogyókúrát. Talán irigységből nem biztatnak. Ne foglalkozz velük. Tedd a dolgod szisztematikusan és le fogod adni azt a négy kilót. Hajrá!
2011. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a magasságodhoz ez a súly már jó. Nehogy átcsapj anorexiába. Gondolom 1-2 kg van még rajtad. Hány éves vagy és hány kilót sikerült leadni? Valószínűleg a szervezeted átállt erre és így ebből a kevés kajából is raktározna, e ez semmi kaja szerintem, ha ez alá mész az már nagyon drasztikus lenne. Nem most fog megjönni? Iktass be egy pihenőnapot legalább a mozgás terén szerintem. Szétégeted az izmaid:S
2011. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kondizol, evezel, kosárlabdázol...

Basszus... hagy legyen más súlya az izmodnak is. Nem a kg a lényeg... hanem hogy jól nézz ki. Dobd ki a mérleget a francba.

Az izom nehezebb mint a zsír, ezért mutathat többet. Ilyen kevés kajával meg jó hogy leállt a fogyás, ugyanis tartalékosába kezdett a szervezeted. Bekapcsolt a vészüzemmód. Innentől kezdve csak hízni fogsz, ha nem kezdesz el normálisan enni.

2011. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fatális hiba: EBÉD??? Az hova lett?


Meg fogja unni a szervezted, hogy éhezik...

2011. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nem támogat senki, mert már átcsaptál a másik végletbe. Láttunk rólad képet, kiállnak a bordáid. Eddig azzal foglalkoztál, hogy leadd az a 23 kiló túlsúlyt, ami rajtad volt, most ideje lenne az önbizalmadat is helyre rakni. Már nem vagy az a duci lány, akit megszoktál, mostmár kifejezetten vékony vagy. Nem fogynod kell, hanem szeretned magadat. A többiek azért nem támogatnak, mert féltenek. Lazíts egy kicsit, és foglalkozz mással is a sportoláson meg az evésen kívül, mert ez már nm egészséges.
2011. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Linkeld már át?


Amúgy nézz tükörbe és lásd meg a szépet magadon. Pl szerintem ennyi sporttól biztos hogy lapos a hasad. Én már kíváncsi lettem rá:P

2011. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!