Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék egy kicsit?...

Hogyan fogyhatnék egy kicsit? Jó módszer?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 163cm és 55kg. Nem vagyok kövér, viszont úgyérzem van rajtam egy kis zsírfelesleg. Nem akarok drasztikus fogyókúrába kezdeni, és koplalni sem, erről szó sincs. :-) Max 2-3 kg-tól szeretnék megszabadulni.


Én arra gondoltam, hogy csökkentem az ételadagjaim (menzás vagyok a suliban), teljesen elhagyom a kenyeret, kevesebb, szinte semmi édesség, este 6 után semmi kaja, no cukros üdítő. Sok zöldség és gyümölcs, 2 liter víz minden nap.

Heti 3X fél óra futás, mindennapi sétával.

Látható lesz a változás, fogok fogyni?

Mit javasoltok?


2009. máj. 9. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ételadagot nem feltétlen kell csökkentened, attól függ legalábbis hogy mi a kaja, ha tiszta tápanyag (krumpli, rízs, csirkehús stb) és nem vmi édes vacak akkor mehet.

A kenyér elhagyása jó ötlet, édességet egyáltalán ne, meg cukros löttyöket se. Zöldség is ok (brokkoli.. stb..), meg gyümölcs, de azt inkább csak reggelire zabpehely mellé. Vizet viszont mindenképp 4 liter körül, a 2 nagyon kevés. Én aerob edzést ajánlok (erőltetett menetű monoton séta pl.), ilyenkor bontja a tested a zsírt :)

2009. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló mindent szépen leírt, én még annyit tennék hozzá, hogy a 6 után nem evés hülyeség. Bátran lehet ilyenkor is nyers zöldséget (paprika, paradicsom, uborka, retek) rágcsálni, vagy zöldsalátát enni cukormentes öntettel, natúr csirkelmellel.
2009. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 5X60 perc tempós séta.
2009. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!