Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 2-3 hét...

Hogyan fogyhatnék 2-3 hét alatt 13kg-ot? Bármilyen módszer érdekel, csak hatásos legyen.

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha kemény sportot végzel azzal csak izmosodni fogsz...

esténként,1 orahossza futàs,de ha teheted reggel is 1 ora.

azonkivül semmi ,de semi cukor tartalmu készitmény,semmi huskészitmény,esetleg hal,de az is panir nélkül!!!!!!!!

a növéremnek a citromlé segitett amit vizzel higitoot,az nagyon hat,meg egy ismerösöm azt mondja nagyon jo az almaborecet.

én is 12 kg-t adtam le,fél év alatt csak azzal,hogy nem fogyasztok disznohust.

persze ne koplalj,zöldség minden mennyiségben!!!!!!!!!

2008. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

2-3 hét alatt 13kg?

Sehogy életveszélyes mutatvány. A nagy fogyásban is csinálták csak elfelejtették mondani otthoni kipróbálásra nem javasolt. Emlékszel mennyi eü problémájuk lett a hírtelen fogyástól?

Adj magadnak időt és az első válaszoló által mondottak szerint tudsz fogyni kb fél év alatt.

2008. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Tizenhárom kilót? Hát, azt igen nehezen... Két-három hét alatt 5-6 kiló tud lemenni, az is leginkább víz és a beleid tartalma. A zsírt csak hosszan tartó, kemény edzésekkel tudod leadni, bárki bármit is mondjon!


Pár éve nekem 15 kiló feleslegem volt, és elég drasztikus diétába kezdtem: gyakorlatilag nulldiétán éltem fél évig! Reggel ittam egy kávét cukorral és tejjel, de utána csak és kizárólag vizet ittam, fél évig egy falatot sem ettem. Azt mondják, kész csoda, hogy egyáltalán élek! Két hónap alatt 67 kilóról 52-re fogytam, (170 centi magas vagyok), de nagyon megbántam később ezt a hülyeséget: szétesett a mentruációs ciklusom, csomóban kezdett hullani a hajam, tönkrement a bőröm... Mindezek tetejébe pedig párszor úgy leesett a vércukorszintem, hogy majdnem elájultam! Persze amint abbahagytam a diétát, szépen visszajöttek rám a kilók, most olyan 62 kiló körül vagyok, de már nem is érdekel.

Szóval a lényeg: lassan, de biztosan! Villámdiétákkal semmit sem fogsz elérni, csak tönkreteszed magad!

2008. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
64%
Szerintem egyreszt tonkreteszed magad, masreszt az ilyen villamdietakkal leadott sulyt seperc alatt vissza is szeded!
2008. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha tényleg bármilyen módszer érdekel és csak a hatás a lényeg akkor az egyetlen megoldás az amputáció! Valamelyik karod vagy lábad körülbelül pont ennyit nyom. Már csak dönteni kell melyik legyen az. Másképp pedig sehogysem fog menni esetleg 2-3 hónap alatt de még az is elég kemény.
2008. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
26%
VEGYÉL ANYAGCSERE GYORSITOT! (NEM TOM HOL) BNÖM IS EZT EVVEEEETT EGYHÉT ALATT 4 KG-OT ADOTT LE
2008. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát azért azt sem szabad túladagolni...Egy idő után nem tudod majd megállítani..vagyis bepisilsz.:D
2008. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem gebedtem meg, így 4 hónap alatt ment le 8 kg. Nem ettem cukrosat, csak vizet ittam és nem ettem pékárut. Emellett minden nap mozogtam minimum fél órát, akár bicikli vagy séta. Aerobikra is jártam, heti kétszer. Ez hatásos, mert nagyjából tudom is tartani. Most a tavasszal kissé elszaladt velem a ló és feljött 3-4 kg, de azért mert mindezekkel felhagytam és csak zabáltam. Most újra ezt a módszert kezdtem el és azt gondolom, lesz eredménye, persze kell hozzá idő.
2008. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!