Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mindennapi futás hasznos lehet?

A mindennapi futás hasznos lehet?

Figyelt kérdés
Minden nap futok majd nem 2 km ez mennyit használ és mellette fel üléseket végzem és diétázom is.Ez mennyire jó?mert szeretnék még 4-5 kg-tól meg szabadulni.Ez vajon használ?
2009. máj. 9. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy fogyi guru, de egy csomó választ már olvastam olyanoktól, akik "azok" :) Legtöbben azt javasolják, hogy a futás lassú legyen, inkább kocogás, kb. egy órás (de minimum fél) és lehetőleg minden másnap csináld. Köztes napokon valami más mozgás. Sok folyadék, leginkább szénsavmentes víz formájában. A diéta okés, ha megbízható helyről származik, koplalni tilos. Fontos a kitartás, az elején gyorsabban megy le néhány kiló, utána stagnálhat (nem feltétlenül) de ez idő alatt is ki kell tartani, azért a tested közben is formálódik, a felülésektől izmosodik is, ami nem jelent fogyást is egyben. A kezdeti gyorsabb eredmény a folyadékból vesztés eredménye, a stagnálás lehet amiatt is, hogy a tested ugyan zsírból veszít, viszont izmot is épít, ami súlyosabb, mint a háj, viszont szebb, az tuti. Az is tény, hogy minél izmosabb a tested, annál jobban égeti a kalóriákat, tehát ez alapján az izmosodás is segítheti a fogyást, ha mást nem arányaiban. Egyelőre ennyi jutott eszembe :)

Hajrá és kitartás! Jó csinosodást! :)

2009. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

A futás hasznos.

(Itt meg is említem hogy május 30-án 5 km-es rakparti futás lesz a Generali Biztosító szervezésében. 700 Ft-os nevezési díjért. Részletek: ww.bsi.hu)

Visszatérve, a futás valóban hasznos és a felülés is. De ha ezeket a sportokat csinálod, akkor rendesen kell enni. A reggeli a legfontosabb. Este ne egyél, max gyümölcsöt.

Remélem tudtam segíteni.

2009. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is ugyan ezt csinálom csak diéta nélkül! de használt még eddig!!!!
2009. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
javítom: www.bsi.hu (Budapesti Sport Iroda)
2009. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 km futással kb. 600 kalóriát égetsz el. Így számolj.
2009. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!