Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak a testem egy adott...

Ha csak a testem egy adott részét szaunázom, akkor lehetséges hogy onnan leadhatok egy kicsit? Nem fog visszamenni több mint amit leizzadtam?

Figyelt kérdés
Ugye tudom hogy csak méreganyag meg víz távozik,de én fenékről meg combról szeretnék fogyni, tehát ha egy ilyen beülős szaunába csak deréktól lefelé szaunázok, akkor csak onnan le tudok adni egy kis felesleget? Persze rendszeresen használnám.. :)
2011. nov. 15. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni, hogy ezt hogy akarod kivitelezni...a felsőtested kint hagynád?
2011. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pontosan :D ilyen becipzározós a szauna ugye, és nem a fejem dugnám ki hanem az egész felsőtestem :)
2011. nov. 15. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a vérkeringésnek és ezáltal a méregtelenítő funkcióknak is biztos sokkal jobbat tenne, ha az egész testedet 'szaunáztatnád'..
2011. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de az nekem mindegy, én egyelőre csak fogyni szeretnék..( tudom hogy úgy sokkal egészségesebb meg mit tudom én de a kérdés most ez, amit feltettem :))
2011. nov. 15. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás még így sincs, szerintem...
2011. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezek szerint ilyenek is csak nekem jutnak eszembe...:D
2011. nov. 16. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!