Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírégető alapleves tapasztala...

HLA kérdése:

Zsírégető alapleves tapasztalatok?!

Figyelt kérdés
mik a tapasztalatok a zsírégető levessel kapcsolatban?? kérlek írjátok le nagyon köszönöm
2011. nov. 15. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
zsír csak nagy hő hatására és, illetve a sejtjeidben. ha mást hallottál, akkor át akartak verni, fogyasztóvédelmi hatósággal lehet tárgyalni.
2011. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A káposztalevesre gondolsz?

Brutális.

2011. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem egészen a káposzta levesre gondolok hanem erre amit itt írnak [link] rengeteg oldalon olvastam már ezt a levest hát meg főzőm ma és kíváncsi vagyok mi lesz belőle!! szerintetek milyen lehet tényleg hatásos lehet??
2011. nov. 16. 15:22
 4/13 anonim ***** válasza:

"zsír csak nagy hő hatására és, illetve a sejtjeidben. ha mást hallottál, akkor át akartak verni, fogyasztóvédelmi hatósággal lehet tárgyalni."


szerinted én ezt hazugságból írtam?

2011. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyébként a zöldségek egészségesek, oké, de ne engedd senkinek hogy elkezdjék összefüggésbe hozni a zsírégetéssel. a következő az lesz, hogy hamis istenek létezését fogják bizonygatni neked.
2011. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen a neve tényleg elég durva hogy zsírégető alap leves sztem ebbe annyi a zsírégető hogy ha ezt eszed nem viszel annyi kaloriát a szervezetedbe szóval fogysz vele...
2011. nov. 16. 17:23
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ez elég általános igazság.
2011. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
csak tudod mindenki bedöl annak h zsírégető alap leves:D pedig mezei zöldség leves szal azért ajánlom mert lehet vele fogyni kicsit durva a megvonás de talán hat..
2011. nov. 16. 17:53
 9/13 anonim ***** válasza:

ebbe nem akartam belemenni, amikor azt írtam hogy ez elég nagy általánosítás, oda írhattam volna hogy ezért természetesen az általánosítások jellemző hibáit is magában foglalja.

lehet, hogy zöldséglevessel energiahiányt lehet teremteni, lehet hogy egészséges növényi részeket be tudunk vinni, de A) túl nagy energiahiány a szervezet védő (tartalékoló) mechanizmusait hívja csak életbe B) esszenciális amino- és zsírsavak nélkül mit akarunk? még a zsírbontáshoz szükséges alapanyagokat sem visszük be csak zöldségekkel, akkor mit akarunk fogyni? vagy hogy? (persze az izomzat lebontásával szintetizálhatók ezek a vegyületek is, elég sok tartaléka van a szervezetnek, de ezt minden esetben pont elkerülni akarjuk).

2011. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen igazad van teljesen... ennyi erőből koplalhatna is az ember ugyan ott van mint ezzel a levessel szerintem
2011. nov. 16. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!