Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurazom de nincs szekletem?

Fogyokurazom de nincs szekletem?

Figyelt kérdés
mar 3napja nincs szekletem, 2honapja dietazom, eddig mindennap 3x is volt szekletem, most meg nem tudom, hogy miert nincs pedig ugyanugy etkezem mint eddig, húsok, zoldségek gyumolcsok
2011. nov. 15. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 4naponta van,hiába a sok zöldség meg a rost...
2011. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom...
2011. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbáld azt, hogy ott üldögélsz reggel-este egy fél órát. Ha úgy sem, van tea stb... Naponta 3 lenne az ideális, nem 3 naponta.
2011. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hat ez az hogy en uldogélek eleget a wc-n, ott olvasgatok :D de hat nem jon semmi, teat is iszok eleget ami erre a gondra van, iszok is soka, nemtudom mi lett velem. ez most jelentheti, hogy nem fogyok hanem raktaroz a szervezetem tehat hizok?
2011. nov. 15. 21:31
 5/15 anonim ***** válasza:
A méreganyagokat csak ne raktározd. Háziorvos, vagy egy ismerős a szakmában nincs aki tudna segíteni?
2011. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Naponta három?? Azért ne túlozzunk. :D

Napi egy bőven jó lenne...

De jelenleg én is inkább a három-négynaponta rendszernél vagyok. :D

2011. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Előző, étkezés -> méregtelenítés -> ürítés. Ha naponta eszel tökéletes, egyébként meg visszaszívódnak fölösleges dolgok. Nekem így logikus, de nem muszáj egyetértenünk.
2011. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a rostdús ételek pont a széklet áthaladását segítik, elvileg. ha nagyon keveset esztek, akkor lehet hogy nincs elég mennyiség, csak 3 naponta ami kijöjjön. ez nem lehet gond?
2011. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hat en naonta megeszek 1kg csirkemellet, mindenféle párolt zoldséget, 2L vizet, teakat, 100%-os gyumolcsleveket, es fel kilo mandarint..de nagyjabol mar 2honaja ugyanígy taplalkozom, napi 3x wc-ztem eddig, de most semmi :/
2011. nov. 15. 22:37
 10/15 anonim ***** válasza:

hova tűnik ez belőled? :)

viccet félre. logikusnak tűnik, ha erről orvossal beszélnél. vannak olyan oldalak, ahol orvos válaszol egyébként, ha nem akarsz emiatt a háziorvosodra várni.

másik: az, hogy nincs székleted, nem azt jelenti hogy raktároz a szervezeted, ilyen összefüggés nincs (mintha olvastam volna ilyesmit, ha csak hallucináltam akkor fölösleges volt leírnom, mindegy).

2011. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!