Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurazom de nincs szekletem?

Fogyokurazom de nincs szekletem?

Figyelt kérdés
mar 3napja nincs szekletem, 2honapja dietazom, eddig mindennap 3x is volt szekletem, most meg nem tudom, hogy miert nincs pedig ugyanugy etkezem mint eddig, húsok, zoldségek gyumolcsok
2011. nov. 15. 21:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nekem mincs idom orvosokhoz futkarozni, majd holnap egesz nap tejet meg szilvalevet fogok inni hátha jol meg f**at :)) de koszonom a reakciokat
2011. nov. 15. 23:08
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom a fogyókúra elején, volt olyan is amikor 1 hétig se volt székletem, majd szét durrantam.. Utána elmentem az orvoshoz, és mondta hogy glicerines kúpot vegyek. Vettem a gyógyszertárban, és használt! Na utána volt székletem rendesen. Hál istennek azóta mindig van rendszeresen naponta.
2011. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom, elég durván (heti 1x) :-(


De néha bejön az, hogy éhgyomorra megeszem egy nagyobb darab körtét, és olyankor az a reggelim (semmi mást ne egyél mellé, maximum utána). Néha beindítja...de ugyanez a körtelétől már nem igaz.

2011. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
kv. is lehet ilyen hatással reggel.
2011. nov. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
de most akkor az anyagcsere es a szekleturítés az kapcsolatban van? mer valahol azt olvastam, hogy akinek tobbszor nagy wc-zik naponta az meg nem biztos,hogy jo az anyagcseréje..
2011. nov. 16. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!