Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől változhat a súlyom?

Ettől változhat a súlyom?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy elég alacsony vagyok, hízásra hajlamos, és az utóbbi időben nagyon sok édességet ettem + cukros üdítőket ittam, ami meg is látszik rajtam. De a lényeg az hogy voltam kivizsgáláson, és elég magas lett a cukrom, így leállítottak minden olyan dologról ami cukrot tartalmaz.

És diéta + mozgás.

Így arra gondoltam, hogy napi fél órát mozgok + csak vizet iszok, akkor az hatással lesz a testemre? Mármint ettől fogyhatok valamennyit úgymond?


2011. nov. 16. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Látjátok és mindig minket hurrognak le, akik tépjük itt a szánkat az egészséges életmóddal???

Pont azért írjuk a számotokra sokszor nem tetsző dolokat, hogy NE jussatok ide ahová a kedves Kérdező. Mert hamar ide lehet jutni.


Ha már elhagyod a cukros és ÉDESÍTŐSZERES (mert az ugyanolyan káros!!!!!) termékeket és a finomlisztes dolgokat, már hatalmasat tettél a szervezetedért! Ezek fokozatosan fognak kiürülni (nem egyik napról a másikra, mert a kilók sem így jöttek fel) és teszik a szervezetedet életképessé belülről.

Igen, természetesen fogyni fogsz. Víz mellé ihatsz nagyon fini teákat is, nem kell semmilyen ízesítés bele (citrom, vagy bármi más) nagyon jótékony hatásúak.

De amint látom téged a testsúlyod érdekel, korántsem a valódi probléma: a CUKORSZINTED. Ha a gondolatig eljutnál...

2011. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de engem azért érdekel a súlyom, mert ezáltal teljesen elzsírosodott a szervezetem, és a doki mondta hogy ezen változtatnunk kell, mert egyébként a koleszterinem is magas...
2011. nov. 16. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen fogyni fogsz! És drukkolok neked!
2011. nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MariskaHargitai válasza:
A rengeteg munkával felépített zsír nem fog 2 nap alatt eltűnni! Életmód váltásra van szükséged, nem koplalásra! Egyél normális ételeket és mozogj sokat!
2011. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!