Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt kellene...

Egy hónap alatt kellene leadnom legalább 5 kg-ot, hogyan csináljam? (bővebben)

Figyelt kérdés

Legalább 5-öt, de ha közelít a 10 felé az sem baj...

164 cm vagyok és 56 kg, nem vagyok duci meg semmi, de nem vagyok megelégedve magammal és az évvégi ruhavásárlásom már mindenképp az "álommérettel" szeretném megvalósítani.

Most elkezdtem pár napja kevesebbet enni, dehát a folytonos éhség az cink :D

Mit javasoltok?

Karról is szeretnék fogyni, az kicsit vastag. :S


2011. nov. 17. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Az arányok alapján szerintem pont megfelelő a testsúlyod. Amit te szeretnél az szerintem az "alakformálás". Nem fogynod kell, hanem a problémás testrészekre kicsit rágyúrni. Pl ha vastag a karod súlyzózz.

Nem tudom, hogy segített e a válaszom, de arányaidat tekintve pont jó vagy, ne akarj csontkollekció lenni:)

2011. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen ez a bajom főként, nem elég lapos a hasam, vastagabb a karom mint kellene, a fenekem is lehetne kerekebb...

hát a lábamra nem mondok semmit mert az színizom focizok:)

2011. nov. 17. 15:58
 3/8 anonim válasza:

szia!


És a fent leírt problémáidra szerinted a fogyás a jó módszer?!

2011. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én nem tudom épp ezért kérdezem :)
2011. nov. 17. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:

A folytonos éhezés nem cink, hanem butaság és egészségtelen.

Tessék tornázni, alakformálás stb.

Álomméret? Ez tetszik:))) Azon azért elgondolkodtál, hogy az álomméret csak akkor marad meg, ha vagy állandóan fogyózol, vagy életmódot váltasz. Én az utóbbit javasolnám kellemes kis mozgással egybekötve.

2011. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, és mit mozogjak? pl heti 2-3 torna bíró ica (csak ez van haha) dvd-vel plusz az étrendre odafigyelés?
2011. nov. 17. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem is van Biró Ica sokat ugrabugráltam rá anno és nekem bejött:)))

Heti 3x1 óra mozgás (tornaborna) teljesen jó, mert átmozgat és arányosan hat a testedre. Ezek úgy vannak kitalálva.

Az étkezésnél egyre figyelj nagyon: ne fogyassz cukor /édesítőszer tartalmú ételeket/italokat. És a finomlisztes dolgokat kerüld, hogy a kezed ne érje el őket:)


Meglesz a szuperalak, vagyis álommméret:)))

2011. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le Rubint Réka 2009-es DVD-t. 20 Perc Comb, 20 perc popsi, 20 Perc has meg 40 teljes testmozgás. Szerintem nagyon jó. Naponta megcsinálsz 20 percet és jó lesz. 1 hónap alatt, ha rendszeresen csinálod, kicsit egészségesebbre fogod az étkezést és látszani fog az eredmény.Fogyózni nem kell, csak mondjuk estére már ne egyél sokat.

Első voltam.

2011. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!