Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy már 2...

Hogy lehet az, hogy már 2 hete nem eszem hízlalós ételeket (update kajcsit ebédelek, de az mellett sem eszem semmi hízlalót), egy héten 4-5 alkalommal tornázom és mégsem ment le 1 kg sem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

kajcsit XD

ember, általában minimum 1 hónap mire lesz változás, ha nem több

2011. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
valószínűleg kalóriában még mindig többet eszel mint kéne. azt is át kéne számolni hogy mennyi kalóriát viszel be.
2011. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

magasság, súly, nem, életkor?

írd le egy napod étrendjét, és segítünk. így látatlanban nehéz

2011. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak nem a norbi vagy réka update kajcsi? Csak halkan megsúgom hogy minden ebédjükben jóval több mint 1000kcal van!
2011. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fényképet:)
2011. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt, ehhez idő kell. Másrészt ezek az update termékek semmit nem érnek, maximum a cukormentes fajták. Hallottam már olyat aki nagyon sokáig ezen élt és teljesen tönkrement a szervezete, inkább ártott neki. Te is inkább vegyél egészségesebb kajákat amibe minimális zsiradék és cukor van hidd el az még mindig jobb mint az update cucc.
2011. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

úgy hogy baromságot kérdezel. ebből kiindulva táplálkozáshoz sem értesz, hogy várod hogy majd képes leszel kontrollálni a testkompozíciódat?

újabb hétfő, új hét és új remények, az alapismeretek minimum 4-szeres újraolvasása kitűnő feladat erre a hétre.

[link]

2011. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért 0% az, hogy minimum 1 hónap a változás???
2011. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy ezek az ételek rosszabbak lennének (akár hosszú távon), mint bármilyen más hasonló házhoz szállított ebéd vagy menza. Sőt, azt gondolom, hogy minőségben és összetételben messze jobbak, mint az átlag, mert rengeteg zöldség és rost van bennük.

DE ez nem minden. Update ide vagy oda, a kalóriszámlálás nagyon fontos. Sajnos ezt én sem vettem figyelembe, híztam is Norbitól 1 hónap alatt 2 kilót, holott a módszerével 4 éve fogytam 7-et, normál alapanyagokból főzve, pedig édesítőt sem használtam, csak cukrot, igaz, keveset.

De nyilván nem mindegy, mi volt korábban: ha a pörköltet váltogattad pacallal, annál lehet jobb Norbi, kalóriában is. Ha úgy főzöl, mint én (minimális olívaolaj, sok zöldség), annál bizosan rosszabb, mert zsírosabb, még ha nem is látszik rajta (egy csomó kajában bacon van meg sajt).

Probléma az is, hogy nincs belőle kis adag. Gondolj bele, hogy ezzel az adag kajával egy 120 kilós elhízott embernek is jól kell lakni (különben többet nem rendel). Ha te 70 kilósan megeszed ugyanezt az adagot... akkor hízol, mint én.

Nem mondom, hogy nem jó, de kellő körültekintéssel kell alkalmazni.

Én most az Interfoodtól rendelek a diétás sorokból, ahol fel van tüntetve a kalóriatartalom, az működik.

2011. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én főzök olyan pörköltet ami a ti fogalmaitok szerint "diétás" és kur.vafinom.
2011. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!