Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan diétát keresek mellyel...

Olyan diétát keresek mellyel 1 hónap alatt -5 kg-ot fogyhatok, létezik ilyesmi? (tovább a kiegészítésben)

Figyelt kérdés

57 kg-ról szeretnék lefogyni legalább 5 kg-ot. Edzéstervem már van e mellé keresek olyan diétát, ami nem túl drasztikus.

Sajnos a diétámban -betegség miatt- nem szerepelhet búza&rozs liszt ill. tejtermék, méz, apró magvak, eper.

Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!


2011. nov. 21. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt 5 kilót akkor lenne egészséges fogynod, ha 100 kiló felett lennél, de ilyen kis súllyal semmiképp.
2011. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gluténérzékenység mellett még laktóz érzékeny is vagy? Szegénykém. Ezeket értem, de a magvakat nem. Mit jelent, hogy apró magvak? Lenmag? Szotyi? A méz/eper ok, de a magvakat nem értem, annál is inkább mert nagyon sokféle van, sok összetevővel....

Milyen betegséged van,(?) hátha van itt valaki, aki igazán ismeri és tud jó tanácsokat adni.

Az előttem már említették, de szerintem is sok az az 5 kg, hisz a kezdő súlyod nagyon alacsony.

2011. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
-Az (nem kell, bocsi)
2011. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is Köszönöm a Tanácsokat!

Egy bélbetegségem van, amit még nem azonosítottak, ezért korlátozták az étrendem előre nem látható ideig, még csak 2 hónapja csinálom. Igazából minden ami apró magvas gyümölcs ill. szotyi stb.

2011. nov. 21. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
mi a betegséged neve?
2012. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!