Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek kedve együtt...

Van valakinek kedve együtt fogyózni?

Figyelt kérdés
Nekem 5 kilót kéne fogynom.
2011. nov. 22. 23:04
 1/6 anonim válasza:
Szia! nekem is 5 kilótól kéne megszabadulnom, tehát én benne vagyok :) hány éves vagy?hogyan szeretnél lefogyni?
2011. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szívesen csatlakozom, szintén 5 kg körül szeretnék leadni.....van már valamilyen "terved"? :-)
2011. nov. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egy jó tanács mindeninek: diétázni nem szabad, mert duplán üt vissza. Inkább kevesebb zsíros étel, és több torna, testmozgás!
2011. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
első vagyok. Nemtudom fogyózol-e, de én már 59ről 56,6-ig lementem :D persze mozgással és rendszeres étkezéssel...meg egy kis idegbajjal amit a másfélévesem nemalvása okozott :D
2011. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok! Kedves első de ügyes vagy! adnál nekem tanácsot, hogy hogyan sikerült?:-) Mire tornázol?Miket eszel?
2011. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia kedves második :) első vagyok. Kezdeném azzal, hogy én nagyon rendszertelenül ettem, de ezt megvátoztattam naponta 5x eszek, vagy 4x.soha nem eszem magam tele.és zöld teázom reggeli után.tornázni pedig amikor épp van időm a fiamtól akkor minden alkalommal guggolást, felülést csinálok, pár napja fél ill. 1 kg-os súlyzókkal ami eszembe jut :) pl még a nadrágom szárába is beleteszem őket és úgy emelgetem a lábam..sokkal hatásosabb mint simán...sokat sétálok.de nem pörögtem rá a semmit nem eszem, hogy lefogyjak témára, tehát szó szerint mindent eszek, de módjával.sőt rákényszerítettem magam a víz ivásra..nagyon örülök, hogy ha a kérdező nemis, de van aki velem fogyózik. te hogy állsz amúgy?
2011. dec. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!