Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik kaloriadeficittel fogyoku...

Akik kaloriadeficittel fogyokuraznak, hany kaloriat esztek egy nap?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom, és heti fél kg-val számolok.

Kb. 2000 kell súlytartáshoz, 1400 kéne fogyáshoz mozgás nélkül, de ettől éhen halok, így 1700-at eszem 2-3 tornával.

2011. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ez alapján, heti 2-3 óra edzéssel 1900 kcalt eszem, és megy is lefele a heti fél kiló. Vagyis nem pontosan számolok, mert mindig a két kilóval könnyebb súlyhoz számolom ki az értéket, és mikor elérem, akkor megint csökkentem, tehát folyamatosan igazítom a fogyáshoz a kcalt is, eddig 3 hónap alatt 80 kcallal csökkentettem a bevitelt.
2011. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en eleve 1000kcal alatt eszek naponta, tudom hogy egeszsegtelen, de hetekig eltudnék élni paradicsom levesen, spenoton, csirkemelleken..zoldsegeken..és tele vagyok..nemtudok feljebb menni.egyszeruen tesztara nincs is mar gusztusom, nekem igy sikerul fogynom :) es 103kgrol indultam es most vagyok 89kgnél 2honap alatt.de nem ajanlom amugy senkinek az ilyen keves étel fogyasztasat, nekem jol esik csak ezert étkezem így.
2011. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!