Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha be akarom gyorsítani az...

Ha be akarom gyorsítani az anyagcserém, akkor . (stb)?

Figyelt kérdés

párom azt mondta, hogy azért nem tudok fogyni a sport mellett sem, mert nagyon keveset eszek és lassú az anyagcserém. most eldöntöttem, hogy oké, akkor begyorsítom. gondolom, ehhez sokat kellene enni.

mennyi idő alatt gyorsulna be? mert hízni se nagyon szeretnék ez miatt.

amit eddig ettem:

2szelet teljes kiörlésű szeletetlt kenyér összeborítva, vajjal, szalámival, esetleg uborkával

ezt minden nap olyan 2-3 óra körül


vacsira meg vagy szintén ezt, vagy ha olyan főtt étel volt, akkor egy 6évesnek elegendő adagot

és nem is voltam éhes


tegnap amit ettem (gyorsítsuk be címen):

reggel egy szelet fehér kenyér szalámival, sajttal

délbe-1kor egy kakaós csiga

3-4körül 2 szendvics zsemle+szalámival, vaj nélkül

5kor nagyon minimális tojásoslecsó (pároméknál, muszáj volt enni)

6kor itthon marhapörkölt galuskával

fél szelet kirsh torta(tegnap volt a szülinapom)


meddig (hány napig) kéne "sokat" ill. többször ennem, hogy begyorsuljon az anyagcserém?

hozzáteszem, hogy hazafelé a buszon ( fél5kor, vagyis a lecsó-pörkölt-torta előtt) már hányingerem volt, tiszta rosszul voltam...:S


szóval, mennyi ideig kellene így ennem? mert azért hízni sem szeretnék.


2011. nov. 24. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól elrontottad magad.


Nem muszáj galuskát enned meg fehér kenyeret, mert azok is lassítják az anyagcserét.

Rozskenyér, puffasztott búza,barna rizs, csirkemell, sonka, sovány sajt, ZÖLDSÉG!


Napi 5 étkezésre lebontod és be fog indulni a dolog, persze mozogj is.

2011. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mehet a sovány joghurt ( natur) is.
2011. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én mondjuk nem tejeznék.. vagy joghurt.


próbálj minőségi ételeket enni, valóban 5-6 étkezést tarts, sok folyadékot igyál és a mennyiségekre figyelj! mert lehet hogy rendszeres étkezéssel gyorsabban működhet az anyagcsere, de így kell tömeget növelni is. tehát a mennyiség és a minőség a lényeg.

változhat szerintem 1 héten belül is. ennyi idő alatt meg nem nagyon lehet "hízni" tehát ezen a részén fölösleges aggódni.

2011. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megmondom, miért nem tudsz fogyni sport és diéta mellett: nem azért, mert keveset eszel, hanem azért, mert jóval többet eszel, mint amit bevallasz magadnak...a tegnapi napod meg egy könnyű fizikai munkát végző 90 kg-os pasas kalóriaszuükséglete
2011. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hogy lehet többet enni, mint amit bevallok magamnak????:O:O

én ezt valahogy nem tudom felfogni.....^.^


90kgos férfi szükséglete???azért ez erős, nem gondolod??????:O

2011. nov. 24. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

vannak zugevő emberek stb.. ha tényleg ennyit ettél, ez nem sok pláne hogy majd innen fogod újra csökkenteni. a sok fehérlisztes zsemlének nem volt sok értelme meg a kakaós csigának. hát a tortához Isten éltessen!

ha egy darabig így eszel, edzel és eleget iszol, majd elkezded csökkenteni a CH bevitelt, akkor meg fog indulni a fogyásos, mi mást is tehetne?

2011. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát nagyin remélem, mert már más ötletem nincs...:S
2011. nov. 24. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!