Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy is van a fehérje-szénhidr...

Hogy is van a fehérje-szénhidrát arány fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Olvastam már erről pár cikket, meg kérdést is a témával kapcsolatban, de nem igazán értem. Ha valaki izmosodni szeretne, sok fehérjét kell ennie...de ha valaki simán fogyni szeretne, akkor sem szabad sok szénhidrátot enni, akkor is több a fehérje...nem? Akkor ugyan úgy izmosodás lesz a próbálkozás vége? Csak mert én egész testről szeretnék kicsit fogyni, arra gondoltam, cukros kaják mellékelve, szénhidrát is, és fehérjéből több...Tornázni is fogok persze, de izmosodni meg pl. combra nem szeretnék, mert akkor vastagodna, hanem vékonyítani szeretném...Bocsi a kicsit össze-vissza beszédért, de légyszi, valaki segítsen:)
2011. nov. 25. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy a fehérje arányát kell növelni, a szénhidrátot és a rizst csökkenteni. Ehhez képest folyamatosan híztam + rosszul voltam a sok hústól.

Megelégeltem, és most csak heti 2-szer eszem húst ebédre, és sokkal több szénhidrátot, finomítottat és teljes kiőrl. vegyesen. Édességet (csoki, cukor, chips) nem eszem, de pl. édes tésztát (túrós tészta cukorral, darás tészta ebédre) igen.

2 dolgot tapasztaltam: mennyiségre sokkal kevesebbet eszem, mint a hús-zöldség kombinációból, valamint elkezdtem fogyni.


Nem értek már semmit... :(((

2011. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a szénhidrátot és a rizst csökkenteni.


Bocs, nem rizst, hanem zsírt akartam írni, késő van...

2011. nov. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!