Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Néhány ismerősöm attól fél,...

Néhány ismerősöm attól fél, hogy anorexiás leszek/vagyok. Ha csak zöldséget és gyümölcsöt eszem, az nem anorexia, ugye? és így tudok fogyni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
anorexia=nem kívánsz semmi kaját.
2011. nov. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot árulj már el nekem légy oly kedves. Hány kiló vagy, és ehhez hány cm? Mit sportolsz? Megvan a napi ötszöri étkezésed, beleértve a normális meleg ebédet? Na majd ha ezekre válaszolsz, akkor megmondom a véleményem.
2011. nov. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
174cm,60kg és hát most nem sportolok,mert nincs időm.régen futottam,de most hideg van:Snapi ötször enni?!az durva...hát öhm...akkor eszem,ha már nagyon rosszul érzem magam,meg amikor "muszáj"ennem<ha otthon nem tudom elkerülni,vagy ha vendégségben vagyok>
2011. nov. 27. 08:19
 4/9 anonim ***** válasza:
anorexia nem azt jelenti hogy nem kívánja a kaját! Kívánja, csak ha megeszi kövérnek látja magát. Ez pszichés ok.
2011. nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ez jó hír.akkor nem vagyok anorexiás,csak kövér.az ismerőseim megnyugodhatnak:)
2011. nov. 27. 08:38
 6/9 anonim ***** válasza:

ha kövér lennél, akkor az ismerőseid nem aggódnának.. biztos nem csak te érzed magad kövérnek?


egyébként hogy csak zöldséget és gyümölcsöt eszel, hírből sem hallottál az 5-szöri étkezésről, akkor beteg leszel, ennyi. nem hülyeségből zabál az ember egy csomó húst, a sok írás nem baromságból van a kiegyensúlyozott étkezésről.

húzhatod a szádat hogy 5 étkezés, nem a mi testünk fog tönkremenni évek alatt. nem mi leszünk gyengék.. hogy fogsz kihordani egy gyereket, ha se erőd, se tápanyagtartalékod nem lesz? erről mit gondolsz? vagy azt hiszed majd akkor egészségesen táplálkozol, és akkor minden meg lesz oldva? hát ez pedig nem így megy sajnos.

2011. nov. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

8:29 - jó nagy bakot lőttél, mert az anorexia étvágytalanságot jelent, nem azt, h vékonyan is kövérnek látja magát, de ne zavarjon!


Kérdező, szépen haladsz az anorexia nerv. felé. Nem normális, h csak akkor eszel, ha már majd' meghalsz éhen, és ha muszáj. Én is így kezdtem, és már alig bírok enni sokszor, mert elb.sztam mindent.

2011. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9:13 nem zavar hidd el.:)
2011. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az anorexia étvágytalanság, az anorexia nervosa az a pszichés betegség, amikor vékony vagy de te azt hiszed, hogy kövér vagy, alig eszel, koplalsz, tornázol stb.
2014. júl. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!