Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezer meg ezer ilyen kérdés...

Ezer meg ezer ilyen kérdés volt, mégis megkérdem: hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Igazából az extra rossz anyagi helyzet miatt felszedtem 5 kilót (zsíros kenyér, krumpli krumpli hátán értitek). Az 5 kiló még nem lenne vészes de már alapból 5 kiló felesleg volt rajtam. Ezt a 10 kilót hogyan adjam le? Már elegem van, a rossz kaják a fülemen jönnek ki.

Imádom a zöldséget gyümölcsöt, így ezzel nem lenne gond... csak hogy semmi ilyenre nincs pénzem (egyetemista diák vagyok épp csak tengődöm) Futás mellett kellene valami sport. De helyes étrend nélkül is lehet fogyni? Azt is szeretném ha szép lenne a bőröm, de nem tudom lehetséges-e..


2011. nov. 16. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

A sport az egyetlen, ami megoldható pénz nélkül (viszonylag kevés is elég).

Az étkezést viszont nagyon nehéz, mert a legtöbb egészséges dolog...hát valljuk be nem olcsó. Helyes étrend nélkül is lehet fogyni, csak azért az ember elég nagy árat fizet később...valamit-valamiért elv itt is érvényesül.

Azt nem tudom, hogy hol élsz? Szülőkkel vagy kolesz?

A válasz szempontjából nem lenne rossz tudni.

2011. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
saját súlyos erőedzést becsűrhetsz a futás mellé, ami tök jó.. a körülményekhez képest mondjuk a legjobb.
2011. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koliba nem vettek fel, albis vagyok :) jah és 20/L

165/63

2011. nov. 16. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:

én 164 és 72 kiló vagyok

rajtam nem is látszik meg, kövér sem vagyok

egy kifejezetten csinos nőnek mondanám magam

2011. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni zabpelyhet (az ára egyáltalán nem ráz, az Aldiban most leértékelve is van) és isteni finomságokat lehet belőle készíteni. A felhasználási területe szinte végtelen. Sütőtök, aminek most szezonja van, nagyon finom és egészséges. Akár sütve, akár levesnek....nem lehet elrontani.

Krumpli helyett vegyél néha csicsókát, az életteni hatása egy lórugással felér (nem fájdalomban:)

Kenyér helyett a puffasztott rízs (98,-Ft, 10 db van benne, és az egész 318 kcal).

Sovány sonkaszeletbe készíthetsz krémet, nagyon finom.

Répaleves, finomfőzelék....

Annyi minden van, nem is tudom hírtelen felsorolni.

Kevés pénzből is lehet azért megoldani egy viszonylag egészséges étrendet. Nem azt mondom, hogy hűha, de jobb mint a zsíroskenyér. Szerintem.

2011. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!