Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le mindenre...

Hogyan fogyhatnék le mindenre elszánt vagyok csak nem tudom hogyan kellene elkezdeni?

Figyelt kérdés
na szóval 185 cm magas vagyok és kb 90-95 kiló és legalább egy húszast szeretnék leadni de úgy hogy ez ne az izomtömegből mennyen le étkezési javaslat és sport ötletet is szívesen fogadok előre is köszi
2011. nov. 29. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt étrendeket és edzéstervet is találsz:

[link]

2011. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 29. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Rossz az oldal, illetve mindent jól ír le csak 1 nagy baki van benne. Attól hogy kevesebb energiát viszel be mint amenyit felhasználsz mi garanátlja hogy zsírt fogsz veszteni és nem izmot? És mi garantálja az egészséget?

Nem az a lényeg hány kcal, persze nagyvonalakban igaz az elmélet de ez ennél bonyolultabb.

fehérje/zsír/szénhidrát megfelelő aránya, minősége ,mennyisége + rost, vitaminok, ásványianyagok. Az oldalon lévő étrendek ilyesmivel egyáltalán nem foglalkoznak, pl tejföl van benne aminek 20%a telített zsír. Megemelt fehérjebevitel nélkül nem lehet az izomveszteséget elkerülni, a gépsonka az nem fehérje hanem műanyaggal dúsított ipari hulladék.

----


www.sargakapszula.hu


Ez egy könyv ami leírja az eddzéssel és táplálkozással kapcsolatos alapismereteket (ingyenes). Ha elolvasod garantálom hogy tudni fogod hogyan kezdd el. (nekem nagyon tetszik , rengeteg olyan dolgot leír érthetően amit én annó hosszú idő alatt a saját káromon tapasztaltam meg, ezért is reklámozom annyira).

2011. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én már nagyon sokféle diétát próbáltam, de egyik sem vált be olyan jól és olyan gyorsan amit most csinálok. naponta 3x étkezem, vagy csirkemellet roston sütve kígyó uborkával, vagy almát, vagy 10dkg felvágottat uborkával, edzeni sajnos nem sok időm van, de így is már 3 nap alatt lement 2 kiló, érdeme kipróbálni, nekem bevált. :)
2011. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs hogy mindenbe belekötök, remélem olvasod ezt még Shaya de teljesen mindegy 3 nap alatt mennyi ment le. 1kiló zsír az vagy 9000 kcal amit nagyon jó esetben egy hét alatt használ fel a szervezetünk de ehhez tényleg mindent optimalizálni kell hogy ne pótolja a szervezetünk a zsírt és ne is tartsa meg más energiaraktárakat felhasználva. Sok sikert a diétádhoz (meg a kérdezőnek is) de ne méregessétek 3 naponta és ne akarjatok túl gyorsan fogyni. Ha egy hét alatt 2nél több kiló lemegy akkor ott már baj van , valószinüleg koplaltok és ha nincs szerencsétek zsírból egy deka sem megy le csak testúlyból.

(Ez valamenyire adottság kérdése is.)

Szerintem az a 2 kiló amugy csak abból adódik hogy más napszakban, más állapotban mérted.

2011. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!