Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm 67 kg-ról hogy fogyhatné...

175cm 67 kg-ról hogy fogyhatnék le 58kg-ra?

Figyelt kérdés

2011. nov. 30. 06:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, igy is inkább vékony van. Ha nem tetszik az alakod, akkor sportolj, ugy tudsz formásodni. HA még fogysz, akkor ugyanilyen formátlan leszel csontsoványan.
2011. nov. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Egy kép sokat segítene. Anélkül azonban azt kell mondjam, h a súlyod pont jó a magasságodhoz képest. :)


Ha szerinted sok, ússzál, fussál, kerékpározzál, stb. Nem egyszerre mindet, ha egyet választasz közülük, már az is jól

2011. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem futással meg nagyon szigorú diétával. Én is ezen szenvedek...nekem is ez a célsúly...illetve az 56-57 kg.


170/67

2011. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Első azért már ne írjuk azt, hogy inkább vékony, mikor teljesen normális testsúlya van! Vagy már annyira el van a lakosság hízva, hogy már ehhez kell az átlagot venni? De az 58 kg tényleg kevés lenne, na akkor már lehetne azt mondani, hogy így sovány lennél. Szerintem 63-64 kiló is bőven elég ehhez a testmagassághoz, nagyon szép csinos leszel hidd el annyival! Semmiképp se fogyózz, ne koplalj, csak ne fogyassz olyan termékeket amiben liszt és cukor van, valamint tornázz hetente 5 alkalommal kb. 40 percet, és 3-4 hónap után már szembetűnő lesz a változás!
2011. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De abban egyetértek mindenkivel, hogy ez a testsúly is teljesen normális a magasságodhoz! Szóval ha egy dekát se fogysz, csak mozgol akkor is teljesen rendben van minden, de életmódot úgy is lehet váltani, ha nem akarsz fogyni! De ez a súly lassan a határvonal, amit keményen tartani kell, szóval nem engedheted meg, hogy még felcsússzon néhány kiló, ami mondjuk egy gyerekszülés után előfordulhat! Szóval ilyen szempontból talán jobb ha 64 kiló vagy, mert ha a terhesség után 67-68 kiló leszel akkor sincs semmi veszve, és még továbbra is csinos, mozgékony anyuka tudsz lenni. De 71-72 kilósan ez már nem biztos!
2011. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
szerintem is f.sság hogy 175/67-tel vékony lenne. én most ugyanennyihez vagyok 69 kiló, és bizony van rajtam még bőven, legalább 4-5 kg pluszba.
2011. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pont ezért írtam amit az előbb írtam, és 176 centi vagyok, 5 évvel ezelőtt 70 kg, és egyáltalán nem voltam vékony! Nem éreztem jól magam, főleg mikor egy nadrág sem jött rám egy ruhavásárlás közben! Nagy volt a fenekem, volt úszógumim, és az előreeső hasam miatt egy "kellemes" rossz tartás, és gerincferdülés. Most 65 kg vagyok, és ég és föld a különbség, és még most sem vagyok sovány! Csak az tudja mennyi az annyi, aki hasonló magasságú, meg hasonló súllyal küzdött mint a kérdező! Ha az első válaszoló fiú volt akkor ok, náluk más a számolás, náluk több súly is megengedett, mert a testük ha mozognak akkor több izomból áll, mint nekünk nőknek!
2011. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel - normál tartomány alsó határán van, ha felnőtt nőről beszélünk

ha 15-18 éves, akkor is a normál tartomány közepén van


de kép alapján pontosabbat lehet mondani

2011. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

most ne haragudjatok, de milyen énképe lehet annak, aki 175/67-re azt mondja, hogy ez a normál tartomány alsó határa??

ez a csaj: [link]

175/68-nak írja magát és szerintem simán van még hova fogynia...

2011. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

utolsó, én 159 cm vagyok, és 64 kg-osan 36-os ruhákat hordok és mindenki 45 kg-nak néz - egy átlag egészséges fiatal nő 175 cm/67 kg-mal az egészséges tartomány alsó határán van, de ugye nem csak ez a 2 adat a lényeg, hanem a test összetétele, mert nem mindegy, hogy mennyi ehhez a testzsírszázalék ;)


akit belinkeltél az a nő kissé hájas ez tény és való, de sovány is...tipikus példa arra, hogy nem sporttal és normális étkezéssel fogyott, hanem masszív kalóriadeficittel így az izom ment, a zsír maradt + még a bőre is randa

2011. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!