Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 80kgból mennyit lehet leadni...

80kgból mennyit lehet leadni 1hónap alatt?

Figyelt kérdés
nem gondoltam semmilyen drasztikus fogyókúrára,hisz az élet nem 1-3 hónapból áll :) csak szeretném tudni,hogy mennyit fogyhatok a ballagásomra,és milyen módszerrel,étrendel...
2009. máj. 13. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
4 kilót.
2009. máj. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Előttem szólóval egyetértve, kímélő kaja és egy rendszeres mozgás mellett 4-5 kilót lehet lefogyni!

A lassabb fogyás tartósabb és tetszetősebb eredményt hoz, mint a tvrbódiéták, ráadásul rá lehet szokni a normálisabb étkezésre, eljárhatsz esténként sétálni, bringázni!

Én nemrég(két hónapja) kezdtem, és még nem is mérlegelek, mert nem akarom számolgatni a leadott grammokat, inkább erősítek, izmot éptek!

Lehet hogy így sokkal lassabb(83kg voltam kezdetkor, most pár kilóval lehetek könnyebb),de nem koplalok, a kedélyem is jobb!

Kitartást!!:)

L/21

2009. máj. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
80%

Előző vagyok!

Ha már eddig nem zavart az alakod, ne a ballagásodra akarj lefogyni! Értem én hogy jól akarsz kinézni meg minden, de az osztálytársaid és tanáraid már így fognak rád emlékezni, ahogy vagy!

És az a pár kiló minusz nem is nagyon látszik meg, ha meg beleesel egy jojó-diétába, a dupláját hízhatod vissza...:S

Ha mindenképp bizonyítani akarsz nekik, előtted van öt év az osztálytalálkozóig, ahol majdan lenyűgözheted őket hogy milyen csinos és fitt is vagy valójában! ;)

2009. máj. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az elején nagyon megugrottak lefelé a kilók, pedig nem csináltam drasztikus diétát. 82 kg voltam, 178 cm magas. Az első hónapban 6-7 kg-ot fogytam, ha jól emlékszem. A szénhidrátot hagytam el, sok fehérjét ettem és zöldséget, igyekeztem rostdúsan táplálkozni. Hetente hatszor egy óra zsírégető tornát csináltam. A következő hónapokban már lassabb volt a fogyás, az utolsó hetekben már csak döcögve ment, igaz, akkor már nem zsírégető, hanem alakformáló tornát csináltam, sokat izmosodtam. Három hónap alatt fogytam 15 kg-ot, így lettem 67. 65 kg volt a cél, de azzal is meg voltam elégedve.

Aztán abbahagytam a diétát a mozgás megmaradt és az első diéta mentes hónapban lement még négy kg, fogalmam sincs, hogy mitől, mert ettem rendesen.

Mondjuk azt hozzáteszem, hogy én szülés után fogyókúráztam, baba előtt hasonlóan vékony voltam, mint most, terhesen híztam nagyon sokat és úgy tűnt, mintha szülés után a testem is meg akarna szabadulni az összes feleslegtől, szó szerint olvadtak a kilók. Biztosan volt hormonális oka is.

Egyébként eredetileg én is úgy terveztem, hogy havi négy kg-ot szeretnék leadni, mert elvileg az az egészséges.

2009. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!