Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogynak az anorexiások...

Mennyit fogynak az anorexiások egy hét alatt?

Figyelt kérdés
Pl. ha csak kávét, energiaitalt, light colát isznak, és enni nem esznek csak a minimálisat, pl egy paradicsomot.
2011. dec. 1. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat, én pl. egész jól tartottam magam egy év alatt minim. kaja mellett csak 5-6 kiló ment le.


Aztán rengeteg sporttal - minimális kaja mellett egy hónap alatt durván még 3-4.


És most szenvedek, h visszahízzak normál súlyra... aztán sport.

2011. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, valóban. Én minimál kaján (napi 100-150 kalória) fogytam egy év alatt 14 kilót, ennél többet már nem tudtam, mert kényszer kajálásra fogytak.... azóta híztam 23 kilót... egyik szarabb, mint a másik.
2011. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

soha nem voltam étkezési zavaros.

egyszer két nap alatt 6-7 kilót fogytam, úgy, hogy mondjuk napi egy pohár vizet esetleg tejet ittam...persze utána kórházba vittek.

nemrég megint ez volt csak nem ilyen durván, akkor szintén két ágyban töltött nap alatt 3 kilót fogytam.

2011. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az bél kiürülését még ilyen fórumon sem írnám fogyásnak. én a válaszolók helyében a "könnyebb lettem" vagy a "csökkent x kg-ot a testtömegem" megfogalmazást használnám, mert a fogyást alapvetően a szövetekre értjük, pl. vélhetően Kérdező is.


Kérdező! attól függ, mióta anorexiás. ugye ez étvágytalanságot jelent. ha az 1. étvágytalan hetet vesszük, akkor bizonyára kiürül a bélcsatorna, ami bizony számok kg. ha mellette nem is mozog, mert ugye éppen nincs jó állapotban, de elég sok üres kalóriát bevisz a folyadékokkal (enerdzsi drink stb.) akkor legalább energiája lesz, de a tápanyaghiányok miatt fehérjéhez a saját izomzatából fog lebontani, így lesz fogyás. zsírból eleinte nem nagyon, mert a koplalás így működik.

kb. ennek a hétnek a vége felé áll majd be a fehérjetakarékosság, ekkor nagyban lecsökken a fehérje vesztés (ezt egyszer egy orvos /hallgató/ írta) és áttér a zsír felhasználásra. de ekkor már nagyon kellemetlen veszteségek történtek, és még csak 1 hét volt.

2011. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mielőtt kórházba vittek volna, öt kiló lement egy hét alatt, de akkor semmit. addig olyan kettő, napi egy alma/zöldpaprika mellett.


17/L

2011. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17/L vagyok, az előző.


semmiképp sem ajánlom. nem gyönyörűség a kórházban lakni.

2011. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
az a fickó,akinek szikla közé szorult a karja és végül levágta,ő 4 nap alatt 20 kilót adott le.
2011. dec. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az a fickó nem volt anorexiás, nem tartozik ide.
2011. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolso :-D igen ottvagy laajk :-P

am a kerdest illetoen, a tesom egy het alatt fogyott 5 kgt es azt mondja nincs etvegya, naponta minimum 10x meretszkedik. Egy pohar viz utan mar a merlegen is van :-/ Kave, energiaital. Ket nap alatt egy paradicsom.

2011. dec. 4. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:
segíts neki, elképzelhető hogy ő nincs tisztában a kóros állapotával, viszont nyilván tudod, hogy bár az 1. 5 kiló az víz, glikogén és bélsár, a későbbiek már izom (szívizom is) lesznek, és az néhány hét alatt halálos.
2011. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!