Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik 10+ kilótól szabadultak...

Akik 10+ kilótól szabadultak meg. Hol voltak holtpontok? Hány kilónál? Hány hónapnál? Hogy lendülél át rajta?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy hol állt meg a fogyás, hanem arra, hogy hol érezted úgy, hogy már nagyon nehezen bírod? Ilyenkor mi segített?
2011. dec. 2. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem volt holtpontom, mert nem fogyóztam, hanem életmódot váltottam és nem görcsöltem, nem számolgattam nem paráztam. A fejben dől el minden. Szerintem, ha így gondolkodsz, nálad ez a váltás még nem történt meg a buksiban.
2011. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is életmódot váltottam, és eddig nem is görcsöltem, de most három hónap után kicsit olyan érzésem van, hogy már unom ezt az egészet, és szeretnék a barátaimmal sörözni, meg pizzázni. Most kicsit alább hagyott a lelkesedésem, ami az elején még nagyon is meg volt. Neked egyszer se volt olyan érzésed, hogy legszívesebben a tévé előtt ülnél és csokit ennél chipssel? Valahogy mostanában szarul bírom az edzéseket is, meg főleg az a bajom, hogy nem érzem azt, hogy mennyivel fittebb lennék. Elkezdtem sportolni, egészségesen kajálni, leszoktam a cigiről és fogytam 6 kilót. Mégsem jön az amit mindenki emleget, hogy mennyivel jobban érzem magam. Nem vonok meg drasztikusan semmit (számolni viszont számolok, mert én simán tudok egészséges kajákból is annyit enni, ami már hízlal), 2000 kcal körül eszem, mindennapra jut valami apró finomság is. Azért huszonéves rossz szokások szerintem nem változnak meg olyan gyorsan, hogy ne legyen holt pont.
2011. dec. 2. 14:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, tényleg nem volt olyan, hogy nagyon vágytam volna a pizzára (sört sosem ittam, ha jégbor nincs, akkor felesleges:))), vagy csokira, chipsre.... Talán ez valamilyen szinten egyénfüggő is. Valamit talán akkor rosszul csinálsz. Leírnád pl. ma mit ettél és még mit fogsz? Mert tényleg van olyan érzés, hogy jobban érzem magam, fittebb vagyok stb...ez nem véletlen. És ha az edzéseket nem bírod, az az étkezésedben keresendő.

Tudod, ha életmódot váltottál, a pizzázás/sörözés nem annyira fér bele, pláne a kettő együtt...Ezen a téren van lemondás valamilyen szinten, ez tény. A sör talán még jobb mint a pizza:)

2011. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

R: 50 g natúr műzli zabkásának felfőzve

T: 50g rozskenyér napraforgómaggal (az a nagyon nehéz tk) 1 tonhal sós lében, fél uborka és egy DM-es protein szelet

E: Roston sült csirkemell párolt zöldséggel.


Az ebédnél annyira kivoltam, úgy ettem volna krokettet, meg volt szilvásgombóc is, na azt meg pláne nagyon. Az a baj, hogy nem az van, hogy úgy érzem, hogy muszáj megennem, de nem teszem, mert amit nagyon-nagyon kívánok azt mindig meg is eszem, inkább csak elszomorít ezeknek a finom kajáknak a látványa...

2011. dec. 2. 14:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ebéded tetszik, a többi nem:))) Pláne a hal és uborka?? Ez nagyon bizarr nekem:)))

Azon nem gondolkodtál el, hogy megeszel x szilvásgombócot, de tartod a kalóriát amit úgyis számolsz? A franciák is esznek mindent (fehérlisztet és cukrot is!!!), és mégsem kövérek. Azért nem jellemző rájuk,mert mindenből csak kis mennyiséget esznek...

Úgy nem jó élni, hogy nem érzed jól magad! Ácsingózól más ételek után...szerintem egyél ahogy a súlyleadás előtt, csak mértékkel. Talán neked ez a legjobb. Hogy hosszútávon mennyire jó, azt megjósólni sem lehet, de az egészséged is megmutatja majd. Figyeld a szervezetedet és észre fogod venni az apró jeleket, hogy valami nem stimmel. Akkor majd 1-2 dolgon változtatsz.

2011. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én a 70 napos lifetilt programot csináltam végig, és úgy voltam vele, hogy ha törik, ha szakad, ezt nem adhatom fel. írtam róla blogot is, hogy ha elbuknék, akkor mások előtt bukjak el, érezzem égőnek. a kajákat megszoktam, ennek ellenére 2x is olyan holtpontom volt, hogy azt hittem mindennek vége, de komolyan.

először a 30. nap környékénél, amikor azt láttam, hogy mindenki, aki ezt csinálja, már 5-7 kg mínusznál jár, és én alig tudtam felmutatni 2-t. másrészt nem láttam változást az előtte-utána képeimen és ez megingatott abban, hogy biztosan jól csinálom-e. mint utólag kiderült, közben is volt változás, csak nem olyan nagymértékű (3-4 centik). de az ember kritikus szeme néha nem látja meg magán.

a másik holtpont az 55. nap környékén jött elő, akkor szimplán belefáradtam az étrendbe, valamint zéhá időszakom volt, és napi 3-4 órákat aludtam, mellette tanulás, munka, sport, diéta. kegyetlen volt, 1-2 napot jól el is csesztem, de akkor már annyira sz.rtam az egészbe (amit megalapozott az előző kiborulásom), hogy nem is mértem magam, nem fotóztam magam, tükörbe sem néztem.

a 70. napi összehasonlító eredménysort és képeket már csak a poén kedvéért raktam fel, hogy a többiek is röhöghessenek, mekkora egy szerencsétlen vagyok, aztán mikor megnéztem, leesett az állam. olyan szinten látszott a különbség a volt (hájas) énem és a mostani (nagyjábóloké) énem közt, hogy engem is meglepett. aztán a tükörben is megláttam végre, és onnantól kezdve boldog voltam. 7 kg-t fogytam végül.

még szeretnék ötöt kb. most újra csinálom, sokkal nagyobb lendülettel, és most már beillesztettem a mindennapjaimba a programot, tudom, hogy végig kell csinálnom a 70 napot (ma tartok 19-nél), és addig nem is parázom az eredményeken :)

2011. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fú én a lifetiltesbe bele se mernék még fogni. Erősen gondolkodom, hogy majd Januártól, de addig is... Meg azzal is az a bajom, hogy persze, 70 napot fejenállva is ki lehet bírni, de utána mi lesz? Inkább életmódszintű varilások és lassabb fogyás szerintem.
2011. dec. 2. 15:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen, mert én hetente megjutalmazom magam egy "szabadnappal", amikor olyasmit eszek, amit nagyon szeretek!

Így mindig csak egy hetet kell kibírnom :)

holnap például Pizzááát fogok enni és már nagyon várom!!! :)

Eddig 1 hónap alatt 4 kilót fogytam. (még 7-8-at szeretnék)

2011. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

79 kilóról indultam január-február körül, most 64 vagyok, és hát... Sajnos most van az a pont:-S

(Eddig úgy csináltam, hogy hétvégenként nem nézegettem, csak hétközben, úgymond a hétvége "szabadnap" volt.)

Múlt hét szerda óta egyszerűen leálltam, eszek. Nem azt mondom, hogy zabálok, de olyan dolgokat eszek, amiket nem kéne, amiket eddig meg bírtam állni. Most nem megy:-S

De közben meg rettegek, hogy visszahízok.

Nem tudom, mit kéne tennem, akinek van ötlete, megírhatná.

2011. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem 70 nap után 1 hétig kb. az volt, hogy amit megkívántam, ettem, majd utána visszaálltam egy egészséges, súlytartó étrendre, amibe ritkán belefér a pizza meg a fehérkenyér és társai :)
2011. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!