Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyerek vagyok! Hogyan tudnek...

Gyerek vagyok! Hogyan tudnek lefogyni?

Figyelt kérdés
Nekem mindenki azt mondja hogy olyan szep az arcom meg olyan kedves vagyok csak egy kicsit dudi vagyok:(( Emiatt en nagyon szomoru vagyok!!148cm es 45kg vagyok!!Elore is koszi a valaszokat:)
2011. dec. 4. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyerek vagy, akkor nem kell lefogynod.! Ilyenkor nem szabad megviselni a szervezeted, semmilyen fogyókúrával.!
2011. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
csak arra figyelj hogy ne egyél annyi édességet meg cukros italt amúgy meg úgyis nősz még és akkor minden rendben lesz ;)
2011. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és milyen nemű?
2011. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell drasztikusan fogynod. Csak figyelj hogy tovább ne hízz. Ne egyél vagy csak heti 1x max édességet,chipset meg ilyeneket. Feleslegesen,tehát ha nem vagy éhes igazából, akkor se egyél.


Kezdj el sportolni valamit. Elmehetsz futni,iratkozz be egy sportszakra,netről letölthetsz valami videót,vagy itt a karácsony szüleidtől kérj egy szobabiciklit. Nagyon olcsón is hozzá lehet már jutni,akár használtan is jó.


Jah,na és mond meg a Mikulásnak hogy a sok cukor és csoki helyett inkább gyümölcsöt és zöldséget hozzon :D

2011. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zkriszti3 válasza:
Evés előtt igyál egy nagy pohár vizet.
2011. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)jha es 11 eves vagyok es lany:) es a szobabiciglit kertem deh nem biztos megtudjak venni mert a testverem draga egyetemen van es minbdenfelere nem tudjuk kolteni a penzt!!es kezilabdazok:D jah es nekem a mikulast ket tabla csokit hozott es tovabb egy csomo gyunolcsot:D :)
2011. dec. 6. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!