Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni? 14 éves...

Bakró attila kérdése:

Hogy tudnék lefogyni? 14 éves vagyok 182 cm és 90 kg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 21:51
 1/5 anonim válasza:

A magasságodhoz képest nem vészes annyira a súlyod. Semmiképp ne fogyókúrázz, ahhoz még túl fiatal vagy, nem tenne jót. Inkább figyelj a helyes táplálkozásra, csökkenteni kell a zsír, cukor és a szénhidrátok bevitelét! Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, teljes kiörlésű kenyeret Stb. ( Sok internetes oldalon leírják, melyik ételekben van kevés kalória és melyikek a megfelelőek az egészséges táplálkozáshoz.) Véleményem szerint a legjobb megoldás az lenne, ha választanál valamilyen (számodra is élvezhető) sportot. Heti 3Xfél óra futás mellett elmehetnél Pl úszni, biciklizni ... Ha a súlyodnak hormonális okai vannak, kérd orvos segítségét.

Sajnos nem írtál le túl sok infót magadról, de remélem tudtam segíteni.


Üdv

Kiche

2011. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
92%
akárki akármit mond a mozgás a legfontosabb.. minden csak a fejben dől el..
2011. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

"akárki akármit mond a mozgás a legfontosabb.. minden csak a fejben dől el.."

Szóval fejben mozogjon?

2011. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem! szerintem ezt ő ugy értette,hogy ha nagyon le akarok fogyni akkor le is tudok csak akaraterő kell hozzá...
2011. nov. 9. 13:21
 5/5 A kérdező kommentje:
közönöm a válaszokat :D sokat segítettetek nekem :D és megfogadom a jó tanácsokat :D
2011. nov. 9. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!