Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Celuliti...

Mit csinálok rosszul? Celulitisz gondok!

Figyelt kérdés

Alapjába véve vékony lány vagyok. Mégis izom helyett zsír van a lábamon, fenekemen, hasamon, vádlimon. Ezt szeretném eltüntetni, de nem tudom hogyan is kéne.


Vitaminokat szedek, heti 3szor mozgok minimum másfél2órát (box edzésre járok)

Tudni kell hogy mindent megeszek, szóval elképzelhető hogy az étrendemen is kéne változtatni? Mit javasoltok? hogyan szabadulhatnék meg a celulitisztől, és varázsolhatnék magamra feszes bőrt? Nem akarok a kozmetikában 30 ezreket erre költeni... :(


23/l



2011. dec. 5. 11:59
 1/1 anonim válasza:
igyál sok vizet, és kerüld a sót, a fűszereset. mikor én észrevettem a fenekemen, hogy van egy kicsi, elkezdtem direkt fenékre dolgozni, és egy hónap alatt nyom nélkül el is tűnt. lehet célzottabban kéne rá dolgoznod.
2011. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!