Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem értem, mit csinálok?...

Nem értem, mit csinálok? Miért van ez?

Figyelt kérdés
anorexiás vagyok. 162 cm, 46 kg. 3 kg-ot kellene gyarapodnom. Ha eszem bűntudatom van, viszotn néhány napja egyszerűen nem tudok leállni. Folyton rá járok a hűtőre, meg a szerkényre, lopkodok a felvágottból, meg a chipsekből, gabonapelyhekből.. Mindig csak egy pár szem (mondjuk. nesquik golyót) eszem egyszerre, csak ezt napjában többször. Estére szörnyű bűntudatom van, viszont tudom, hogy nem kellene annak lennie, mert pont hogy híznom kell. Mégse tudok leállni. Pszihikailag az önellentmondástól már teljesen kész vagyok. Mit tegyek? Segítsetek!
2011. okt. 29. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan leírtad a helyzeted. Az anorexiásoknak bűntudatuk van az evéstől. De már jó úton vagy, az eszeddel tudod, mit kell tenned.
2011. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért jársz rá a hűtőre, mert a tested érzi, hogy táplálékra van szüksége.

Remélem sikerül kigyógyulnod az anorexiából.:)

2011. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és akkor fogok hízni?

mit tehetnéka "lopkodás" ellen? ://

2011. okt. 29. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a hízókúrás kérdés kiírója is.

Teljesen átérzem amit te,ugyan így vagyok én is. Mindenki mondja hogy borzasztó sovány vagyok és beteg. Viszont én kövérnek látom magam. Jó,nem egy mázsás disznónak csak amolyan nagyon jó húsban lévőnek. Pedig én imádok enni,de visszafogom magam mindig mert rettegek hogy elhízok.Emiatt állandóan rosszkedvű vagyok. Ha megeszek egy sütit utánna rosszul vagyok a bűntudattól és egyből elkezdek kocogni vagy valamit tornázni.

Pedig legbelül tudom hogy ehetnék pizzát sütivel mert elférne rajtam pár kiló plusz,de nem megy...vagy ha mégis akkor jön a bűntudat.

2011. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!