Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogyott le? Mennyit...

Ki hogyan fogyott le? Mennyit és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
160 centi vagyok és 57 kg eddig 50-51 voltam de 3 hónap alatt rámjött 6-7 kg ezt szeretném leadni. Nem eszek túl sokat(suliba reggel6tól délután 3 ig 3 szendvics és ha hazajövök egy kis főtt kaja, este már nem eszem) bár szoktam néha zsírosakat is azokról lemondom és minden nap fogok tornázni. Szerintetek így sikerülni fogynom?
2011. dec. 6. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

A suliban egész nap ülsz, már itt kezdődik a baj...ez persze nem a te hibád:)))

A kaja amit elviszel biztosan nagyon finom, de csak a zsömiben van elég sok üresjáratú szénhidrát, amiből a szervezeted nem sok tápanyagot tud hasznosítani. A zsömlék helyett más lehetőségek is vannak ám!


Az pedig, hogy este nem eszel, az nagyon nagy butaság! Persze nem egy fél malacra gondoltam...valami kis könnyű vacsira...


Nekem bevallom amit írtál, az első sőt, második olvasásra is elég labilisnak tűnik. Ki akarja (nem te vagy a kitalálója az biztos) hogy fogyjál?

2011. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a testsúlyod pont jó..az adatok szerint.. Én például 87 kg voltam..most vagyok 67..és ugy fogytam le.. hogy mindennap csak 3órakkor ettem, de akkor annyit amennyibe belém fért: D igy 1 hónap alatt lement kb 7-8 kiló..de folyamatosan mozogtam mellette..pl: táncoltam, bicikliztem, futottam...Olyan mozgást válassz amit szeretsz:D
2011. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Odafigyelek arra, hogy mennyit eszem, semmi mást nem csinálok.


Szeptember közepe óta 72.4-ről 63.4-re és közben volt majd egy hónap stagnálás és 2 hét hízás is.

2011. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én szeretnék fogyni, mert nem vagyok dagi de szeretnék olyan lenni mint akkor nem kell ekkora pocak :D
2011. dec. 6. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
lifetilt programot csináltam (10 hét), akkor 77ről 71re, aztán kis szünet, most folytatom, 3. hétnél járok és 69 vagyok. Még 4-5 kellene, hogy lemenjen.
2011. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!