Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki "csak" az anyagcseré...

Ha valaki "csak" az anyagcseréjét gyorsítja, akkor fogyhat? Ha igen, akkor mivel gyorsíthatnám az anyagcserémet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Az anyagcsere gyorsítására tudom ajánlani az őrölt lenmagot.

Nekem bevált. A férjemnek is. Neki annyira, hogy három nap után abba is hagyta az evését, mert megunta, hogy a délelőttöt azzal tölti, hogy állandóan budira jár.:)

2011. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
anyagcsere gyorsítás=fosatás.biztos kell ez?igazából akkor fogysz igazán, ha nem eszel
2011. dec. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. igen

2. sporttal, mozgással

3. "akkor fogysz igazán, ha nem eszel" - ez marhaság. Az tény, hogy a zabálást be kell fejezni, de azért rendesen enni kell.

2011. dec. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisz85 ***** válasza:
50%

Igazából a vicc az, hogy ha gyorsítod az anyagcseréd, az annyit jelent, hogy mozogsz. Ugyanis az izommunka (kvázi edzés) pörgeti fel az anyagcserédet igazán, amivel még lehet az a minőségi kaja, és ha ezt a mennyiséget amire szüksége van a szervezetednek naponta egyenletesen akár 6 részre elosztva három óránként eszed meg, jah és minden 20 kg odra megiszol 1 liter vizet, na ezekkel tudod igazán pörgetni az anyagcseréd,


edzés

kaja

folyadékpótlás


Minden más kamu sajnos.


(kivéve persze az anyagcserefokozók, és termogén zsírégetők, melyeknek van ilyen hatása, csak sokan elfelejtik hogy precíz diéta nélkül sz*rt sem ér....)

2011. dec. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ponotsan csak annyit kell tenned, hogy mozogj:D hihetetlen de tényleg...én például mióta minden nap futok 6-7km-t azóta annyit kell ennem mint egy ló(különben összeesnék) és mindig csak csökken a zsír...(de az izmaim mégis erősödnek):) de kitartónaak kell lenni...ha már az izmaid megerősödnek, több lesz belőle, akkor nagyon felpörög az anyagcseréd, mert el kell lássa őket... én ma már átlagos mmenyiségű kajálással 2nap alatt teljesen legyengülök.

kajálással

2011. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

anyagcsere gyorsulása nem a gyakori sz.arást jelenti.

az anyagcsere mértékegysége energia/idő lehetne, alkalmazva ez {kcal/24h}, hiszen egy nap alatt felhasznált energia.

na most, ez wc használattól független.

írták a mozgást, ami növeli,

nem tudom írták-e a rendszeres táplálék bevitelt,

és esetleg az optimális mennyiségű folyadék fogyasztás. ez nem 100%.

2011. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!