Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel gyorsíthatnám fel az...

Mivel gyorsíthatnám fel az anyagcserémet miután leszoktam a dohányzásról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Letettem a cigit,30 múltam.Híztam kb. 7 kilót.Túl jó lett az étvágyam,az emésztésem nagyon lelassult.(Volt dohányosok tudják:kávé&cigi,irány a budi.)Kinek milyen módszerrel sikerült lefogyni a versenysúlyára?Segítség,kezd lovaglónadrágom lenni,és buggyanós Úszógumim!Soha nem voltam mégcsak enyhén molett sem.:((
2009. dec. 19. 17:13
 1/5 anonim válasza:
100%

Hát, nem akarlak elkeseríteni, mert már így is le a kalappal, hogy sikerült 30 felett letenned a cigit, de itt bizony csak egy dolog segít: SPORT! Mégpedig rendszeresen. Járj el futni, úszni, keríts magadnak focicsapatot, squash, akármi, ami tetszik. Otthon lehet minden nap 50 felülést, 30 fekvőtámaszt csinálni és még konditermet sem kell fizetni. Ami még fontos lehet, hogy sok narancssárga színű zöldséget-gyümölcsöt egyél. Répa, narancs, mandarin, ilyenek. Ezek mind emésztést segítő kaják. Reggel kapuccsínó (mézzel és nem cukorral), már attól is tutira irány a WC :-)

Ja, és csipszek, csoki, mogyorók elfelejt. Sajnos ez van. Étkezz rendszeresen, mindig egyél levest, este ne egyél sokat, inkább feküdj le aludni, ha már nem bírod.

Remélem ezek után nem szoksz vissza a cigiről :-)))

2009. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
cigire))
2009. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy szoktál le?
2009. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Az anyukám:napi 1-1.5 dz cigit szívott el.2 éve gégerákkal műtötték.Azóta nem tud beszélni.Sem az orrán levegőt venni.Stb,stb.:((Én is elszívtam egy dobozzal.Végülis vettem Niqitin tapaszt,nekem jó volt.Hidd el,az egész fejben dől el.Nagyon le akartam szokni!!(és nagyon szerettem dohányozni)Nagy segítség volt Allen Carr könyve:"Végre nem dohányzom".A titok:egyetlen szálat sem lehet soha többé!!!Én is rágyújtottam néha,megmagyaráztam magamnak a kiváltó okot is.Hónapokig hiányzott,de már nem gyújtanék rá.17 évig cigiztem.Most sokkal jobban érzem magam,csak a hájtól kellene megszabadulnom.:)
2009. dec. 20. 09:32
 5/5 anonim válasza:
Hidd el nehéz ügy.én augusztus 6án hagytam abba a dohányzást.eleinte nem volt gond.aztán jöttek az evési rohamok,főleg édesség utáni vágy.kb 5kg nekem is felszökött,és nem akar lemenni sehogy se.nekem is jó lenne valami praktika,bár már mostanában mintha múlna,és inkább sok gyümölcsöt eszem.de mindenképp nehéz(de azért már nem gyújtanék rá:-))
2009. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!