Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónapja fogyókúrázom, eddig...

3 hónapja fogyókúrázom, eddig -20 kilót adtam le rendszeres sportolással, egészséges étrenddel. Az a baj, hogy mindenből fogyok, kivéve hasból. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet. Csak annyi a különbség hogy én 1 év alatt, és 23 kg-ot fogytam. Szerintem azért van ez, mert van még rajtunk felesleg, legjobban a hasunkon, és azért nem megy még le. Állítólag onnan megy le legutoljára a zsír.. De nem szabad abba hagyni, úgy is lefog menni, olyan nincs hogy nem. Csak kitartás... :)
2011. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gratulalok mind2oknek, csodas eredmenyek!


A has az egy erdekes dolog. Foleg azert, mert mogotte bujnak a belek es sajnos a hosszu evek alatt igencsak felgyulemlik bennuk a salakanyag. Szoval nem mindegy, hogy zsir van a pocidon, amit kezzel ossze tudsz csipni, vagy a beleidben levo cucc miatt dudorodik ugy ki.


A beleink tobb meter hosszuak es evek alatt sok cucc rakodik a falra. Egy komolyabb tisztitokura le'vakarja' a belfalakrol a dolgokat es ilyenkor van olyan aki 3-4 kilotol is megszabadul, ami mind a beleiben volt. Ilyenkor nem meglepo hogy muanyag jatekkatonak meg apropenz kerul elo, ugyanis amit gyerekkorban megettunk sok kacatot es nem urult ki a kakival, az a hosszu metereken valamelyik kanyarban elakadt es csak ugy ott van.

Hallottam olyanrol is aki zsirkreta maradvanyt talalt a szekleteben egy ilyen beltisztito utan.


Szoval esetleg utananezhettek egy ilyen tisztitonak, illetve komoly hasizom gyaksikat kell vegezni. Amikor erositunk egy izomcsoportot (pl. has vagy bicepsz) es az izom elkezd novekedni, akkor a korulotte levo zsirbol fog energiat nyerni. Minel tobb rajtad az izom, annal tobb zsirt egetsz. Ha a pocin nincs izom, nem fogja a rajta levo zsirt egetni. Szerintem :)


En ugy vettem eszre, ha logasbol felemelem a terdem vizszintesig, sokkal jobban erosodik az egesz hasfalam, mintha feluleseket csinalnek. (raadasul a feluleseket a derekam nem szereti.) Megtamaszkodni ket szek kozott es emelgetni a labat vagy felrakni az ajto tokba egy huzodzkodo rudat.

2011. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az élet egyik fricskája. nincs helyi fogyás, a zsír raktározás genetikailag meghatározott. nevezzük testalkatnak. :/
2011. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!