Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Foghatom arra hogy izmosodom,...

Foghatom arra hogy izmosodom, és ezért nem mutat kevesebbet a mérleg? :/

Figyelt kérdés
Közel 25 kilót fogytam, pár hónapja elkezdtem kondizni, szemmel láthatóan látszik hogy izmosodtam, a bicepszem, a hátam, a mellizmom... A kg-ok már nem nagyon mennek le, ha mennek is, csak nagyon lassan, egy hónap alatt max, max 2 kg. Állítólag az izom nehezebb mint a zsír , vagy hogy is van ez?
2011. dec. 9. 11:21
 1/4 A kérdező kommentje:
és még fogyni szeretnék kb 5 max 6 kilót. 177 cm magas vagyok, és kereken 75 kg. F
2011. dec. 9. 11:22
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Ha az étrended szálkásító jellegű, vagyis zsírt akarsz leadni, akkor nem fog feljönni izom, mert az pont ellentétes folyamat. Eleinte persze jöhet fel valami, de a zsírcsökkentő étrend alapvetően gátolja az izomtömeg növekedést.

75kg kevés egy férfinak, ebből már kár fogyni. Inkább kezdj el egy jó minőségű kajákból összerakott tömegnövelést, hogy izom is jöjjön fel. Az izom egyébként valóban nehezebb, mint a zsír.

2011. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
glikogénraktárak még szálkásítás mellett is növekedhetnek jó edzéstől. a feltevés teljesen racionális.
2011. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! ment a zöld kéz :)
2011. dec. 9. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!