Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne még tennem a fogyásér...

Mit kéne még tennem a fogyásért/alakformálásért? Szerintetek is hájasnak nézek még ki? (kép csatolva)

Figyelt kérdés

3 hónap alatt leadtam közel 10 kilót. olvastam itt, hogy egyénileg kiszámolni a kcalt, sok fehérjével, kevés ch-val, heti 3-4 futás és 2 kondi, különben a zsír marad, az izom meg, és teleszrt zoknik leszünk.

ettől be is paráztam rendesen, úgyhogy minden fenti pontot betartottam, az eredmény mégis zokni :( én legalább is úgy látom.

ruhában jól néz ki, anélkül viszont kilátszanak a bordáim, a hátsóm meg beteríti a kép 2/3-át.


ötletem sincs, mit csináltam rosszul, szerintetek?

ja, és ha 176 cm vagyok, hány kilónak tűnök?


[link]


2011. dec. 9. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kitartás kérdése az egész. Vegyél elő egy régi képet tedd mellé ezt és máris látod a különbséget. Türelmesnek kell lenned, folytatnod az elkezdett munkát, az egészséges életmódot. Meg lesz az eredménye és ahogy látod majd menetközben a változásokat újra plusz erőre kapsz. Vannak rossz periodusok amikor úgy érzed megrekedtél és nem fejlődsz tovább de valójában igen ezen át kell lendülni meg lesz az eredménye. És ami még fontos hogy tudd bizonyos részekről (egyén, genetika befolyásolja) utoljára megy le a zsír. Általában oda hízol először és a legkönnyebben , el kell fogadni hogy onnan megy le a legnehezebben és a legvégén. De végül az is megadja magát hidd el. Tapasztalatból beszélek. Én férfi vagyok jó izmos szálkás testalkatért edzek, nekem a derekam a gyengém, amikor diétázos időszakban voltam már mindenhol lement a zsír tök feszes lettem meg minden de a "darázsderék" még mindig meg volt ahhoz képest. De előbb utóbb az is megadja magát :)
2011. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1. pontosan annyi kilónak tűnnél, amennyi vagy, főleg ha látnánk az egész tested és a magasságod.

2. teljesen jól csináltad, nem tudom mennyit szeretnél fogyni, még van rajtad zsír. az már a te döntésed, hogy ebből mennyit akarsz leadni. a bordáid adott esetben látszódni fognak, mert se izom, se háj nem fogja takarni. évek óta edző embernél izom fedi jobban. de nem kell csontig leszálkásítani.. csak írom, hogy vélhetően jól csinálod, de ettől még nem leszel rögtön egy fitnesz istennő. csak mented ami menthető, és nem rontod le fogyás közben az egészséged. inkább ne képzeld el mi lenne valami "koplalós" fogyással.. :)

2011. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Lefogytál ugyan, de csupa narancsbőr vagy. Nagyon csúnya.


Nem éhezéssel lehet szép testet elérni, hanem egészséges étkezéssel és sporttal. Jobb lenne, ha elkezdenél sportolni, vagy nyáron mellőzd szerintem a bikinit.


Olyan 80 kg-nak nézel ki.

2011. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Olyat ne tanácsoljatok hogy ebéd előtt ne egyen, elég fontos a reggeli.

Mostani felosztásod sem rossz, de nekem elég nagy kihívásnak hangzik futás és alacsony ch mellett tisztességesen eddzeni.

Én inkább heti3 eddzéssel és 6aerobbal próbálnék fogyni, ha csak gyalogolsz vagy (könnyű fokozaton)szobabicilkizel 1órát azt eddzésnapon is lehet csinálni. a futás miatt szerintem nem tudsz rendesen regenerálódni bár ezt igazából te érzed. Így is szépen haladsz a célod felé.


72kiló

2011. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

15:33, legalább olvasnád át, amit fenn írtam a bevezető szövegben...


"egyénileg kiszámolni a kcalt, sok fehérjével, kevés ch-val, heti 3-4 futás és 2 kondi"


tudom, hogy rusnya, de nem az volt a kérdés, hogy kezdjek-e el sportolni (mert már elég rég csinálom), hanem hogy mit változtassak.

2011. dec. 10. 18:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!