Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne még tennem a fogyásér...

Mit kéne még tennem a fogyásért/alakformálásért? Szerintetek is hájasnak nézek még ki? (kép csatolva)

Figyelt kérdés

3 hónap alatt leadtam közel 10 kilót. olvastam itt, hogy egyénileg kiszámolni a kcalt, sok fehérjével, kevés ch-val, heti 3-4 futás és 2 kondi, különben a zsír marad, az izom meg, és teleszrt zoknik leszünk.

ettől be is paráztam rendesen, úgyhogy minden fenti pontot betartottam, az eredmény mégis zokni :( én legalább is úgy látom.

ruhában jól néz ki, anélkül viszont kilátszanak a bordáim, a hátsóm meg beteríti a kép 2/3-át.


ötletem sincs, mit csináltam rosszul, szerintetek?

ja, és ha 176 cm vagyok, hány kilónak tűnök?


[link]


2011. dec. 9. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én ugy 70_75 kilosnak latlak, de ne fogyokurazz hanem alakodat formald..végezz naponta Rubint Réka DVDkre feszesito gyakorlatokat..
2011. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát ez az, ha nem fogyok, akkor mégis hogy fog eltűnni onnan a zsír? márpedig én nem szeretnék röcögős combot meg feneket, úgyhogy valahogy el kell tüntetnem...
2011. dec. 9. 22:19
 3/15 anonim ***** válasza:

gratula, egyáltalán nem vagy kövér :)

Az alakformálás viszont nem 1-2hónap és a lediétázás rész nem is igen tartozik hozzá. Továbbra is tarsd az egészséges étrendet csak normális mennyiségű ch-val és akkor az eddzés meg fogja hozni az eredményt, (feltéve hogy normális eddzésterved van és nem ilyen külső belső comb + 20perc szobabicikli mint sok nőnek)

Szerintem nem csináltál semmit rosszul, ne lepődj meg hogy nem egy fitnessmodel teste volt a zsír alatt, de szerintem ez is elég szép eredmény.

2011. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fél vagy egy év alakformálás után akár csinálhatsz egy másik diétát is ha még mindig nem látod magad jónak, igazából ez nem ugy müködik hogy 1 diéta és minden tökéletes hanem több cikluson is végig kell menni mire valakinek tökéletes alakja lesz.
2011. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

az edzésem 2 féle súlyzóemelésből, mellhez húzásból, lábtolásból, kitörésből, ferde padon felülésből, nyújtott lábbal emelésből és belső comb tárogatásból áll, 3x15ös sorozatok, a legnagyobb súllyal, amit még bírok.


de szerintem még nagyon sok zsír van rajtam, ezért nem lehet tudni, mi van "alatta". vagyis még lenne mit leadnom, úgy érzem...

2011. dec. 9. 22:28
 6/15 A kérdező kommentje:
nem kell tökéletes alak, az sosem lesz, mivel durván körte vagyok (87-63-99) :D annyit szeretnék, hogy a narancsbőr nagy része tűnjön el, és hogy ne lengedezzen estig a seggem, ha valaki rácsap reggel :)
2011. dec. 9. 22:29
 7/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt mondom, de tisztára narancsbőrös vagy. Nagyon gyúrj rá a tornázásra!:)

70-75 kg közé tippellek én is.

2011. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

:D

Az sem hülyeség ha folytatod még1 hónapig a diétát, ahogy gondolod. Csak az alakformálás az tényleg a diétánál is hosszab idő és diéta közben nem lehet hatékonyan alakformálni. Így második ránézésre én is látom rajtad a felesleget, de "undi"nak sehogy se sikerül nézni.

2011. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

már megint te:).

feltettél már ezer kérdést meg képet és még mindig nem megy?

a zoknis dolgot rosszul látod,nem vagy csoffadt.

kimondottan formás-vagyis az izomzat megfelelő-vagy,csak magas a testzsírod és nincs színed.

számold újra a kalóriabevitelt,hogy meg van-e a kalória deficit.

meg egy szolibérletet is vehetnél.

2011. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azert zokni mert még nem vagy kész. Jól érzed, tovább kell folytatnod a diétát ha eredményt szeretnél. Lemehetsz 10%ra nyugodtan. Edzés utàn több cht kellene enni, főleg majd alacsonyabb testzsirnál, hogy ne essen le a leptin szinted és ne álljon meg a fogyás. Húzódzkodás, guggolás menjen, elemelés ne a merevlábas legyen, inkább simán erőemelő stilusban, igy nagyobb sulyt fel tudsz emelni. Itt elég a 3-5 ismétlés tartomány 2 szettben. Pontosan ezek azok a gyakorlatok amitől úgy felpörög az anyagcseréd 2-3 napig, hogy csakugy szakad le rólad a zsír. Edzésnapon egyél 500 kcallal tobbet mint a szintentartód, lehetőleg edzés utánra csoportosítsd az extra kaloriákat. Pihenőnapon 500 kcal deficit legyen. Az ebéd legyen az első étkezésed.
2011. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!