Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erről a kajáról mi a véleménye...

Erről a kajáról mi a véleményetek? / valamint: Hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Olyat ettem vacsorára, hogy egy tálba raktam egy (activia) natúr joghurtot, egy banánt, egy fél mangót, két kanál zabkorpát, és egy kanál mézet. Ez vajon mennyi kalória lehet? Igazából egy olyan 5kilót szeretnék majd fogyni, de nem tudom hogy fogjak hozzá, mert sosem foglalkoztam ezzel a témával. Sajna imádok enni :S:D Szóval ha van vkinek tanácsa "kezdőknek", szívesen fogadom..:)

23L


2011. dec. 12. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, amennyiben imádsz enni, akkor irány a pálya, futás, uszi, tánc, akármi, a lényeg, h megmozgasson.
2011. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Két hónapja járok edzőterembe:) és ott futok is.
2011. dec. 12. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb majd mérd le, hogy miből mennyit használtál, és számold össze, így nehéz saccolni. Elvileg a joghurt dobozán rajta van, hogy hány kcal.
2011. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan 400kcal saccra, de a baj nem ez, hanem az, hogy szinte csak szénhidrátot ettél, és este pont, hogy fehérjét kéne.
2011. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A diéta alapja az egészséges, mértékletes táplálkozás.

Valamint az a legjobb, ha meg bírod állni, hogy este össze-vissza egyél. Ami azt jelenti, hogy mikor jönne az esti nasi, el kell venni az étvágyat.

"Morbid" módszer, de bevált :D

Nézd meg ezt minden este:

http://www.youtube.com/watch?v=Pwtym4PFHDI


Azért mondom, hogy több estén át nézd, mert egyszerre úgyse bírod :D Addig minimum, amíg minden apró kis részletét meg nem bírod nézni, és miután sikerült, többször egybe az egészet :D

És nem, nem szemétkedésből linkeltem be a filmet.. nekem se volt egyik este se étvágyam, ezek után:D

2011. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!