Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nem engedheti meg magának...

Aki nem engedheti meg magának a drágább teljes kiőrlésű/magvas kenyereket, az mit egyen diéta alatt?

Figyelt kérdés
Próbáltam a pirítóst, de mikor utánaolvastam, semmivel sem jobb, mint a sima fehér kenyér...
2011. dec. 13. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nos, süthetsz kenyeret TE magad is, (én is ezt csinálom). Nagy előnye, hogy tudod mit teszel bele, ami a boltinál hát elég kérdéses. A lisztek olcsóbbak, mint a készen kapható kenyerek. Én most vettem teljes kiőrlésű graham lisztet 319,-kg..Ez azért nem sok, szerintem.

És nem kell kenyérsütőgép, sütőd meg csak van...

2011. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Diéta szempontjából mindegy milyen kenyeret eszel,mert ugyan annyi a kcal tartalmuk!
2011. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne egyél kenyeret, és máris spóroltál egy csomót!
2011. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
valóban az a leghatásosabb ,ha egyáltalán nem eszel kenyeret,én is már évek óta ezt játszom
2011. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A magvas kenyerek csak azért jók, mert a rosttartalmuk miatt gyorsítják az anyagcserét. De semmi bajod nem lesz, ha fehér kenyeret eszel, csak nyilván keveset egyél.

Nálam amikor nagyon nem volt pénzem, az vált be, hogy vettem egy félkilós toast kenyeret, és azt osztottam be egy hétre. Reggelire két szelet, vacsorára egy, ha jól emlékszem. Ez olcsó.

2011. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kenyeret nem szoktam enni,csak most próbáltam ki a pirítóst. Inkább, ha ilyesmit eszek akkor zsömle v. kifli, bár tudom azt se szabadna...
2011. dec. 13. 12:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyél pl Glyx kenyeret. Lehet, hogy drágább, de kevesebbel beéred, mert telít.
2011. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Korpás abonett? Én jobban szeretem a kenyérnél és olcsóbbra jövök ki vele.
2011. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Krisz85 ***** válasza:

Én nem értem, tescoban vettem 250 ft ért fél kiló telj, kiörlésű kenyeret, az drága?!


Diéta alatt:


zabpehely,

basmati rizs, barna rizs, burgonya, telj, kiörl. tészták, lencse, vörösbab, ezek a fő szénhidrát források,

2011. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én itthon 200-ból egy egész kilót csinálok, szóval a 250 Ft-os félkilós kenyér csak két és félszer annyiba kerül. Soha nem adnék ki ennyi pénzt kenyérért.
2011. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!