Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki nem engedheti meg magának...

Aki nem engedheti meg magának a drágább teljes kiőrlésű/magvas kenyereket, az mit egyen diéta alatt?

Figyelt kérdés
Próbáltam a pirítóst, de mikor utánaolvastam, semmivel sem jobb, mint a sima fehér kenyér...
2011. dec. 13. 12:30
1 2
 11/13 Krisz85 ***** válasza:
0%

Igen?!


Megnézném hogy a Te kenyered amit kisütsz hány % fehérliszt.............

2011. dec. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A fele. Mivel tisztán teljes kiőrlésű kenyeret sütni képtelenség. Lepényben próbáltam, kb. olyan íze van, mintha fűrészport ennék.


Viszont a bolti kenyér minőségét bőven túllépem, egyrészt egészségesebb, mert nem rakok bele festéket, másrészt mert azokban általában még ennyi tk liszt sincs. Az ízén és az állígán lehet érezni. Egy barnára festett fehérkenyér még nem lesz tk, akkor sem, ha ráítják, hogy "magvas kenyér" vagy bármi.

2011. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Krisz85 ***** válasza:
Na mondjuk ebben egyet értünk :-)
2011. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!