Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek van tapasztalata a...

Kinek van tapasztalata a káposztaleves diétával kapcsolatban? Lényegében arra a fajtájára gondoltam, amit "káposztaleves kapszula" diétának hívnak.

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Aki ért a táplálkozáshoz, és tudja hogyan működik az emberi szervezet, az csak a fejét fogja az ilyen dolgoktól. De mivel a jósnőket is hívják sokan 300 Ft/perc díjért, és az auralátóknak is van munkájuk, mindig lesznek olyanok akik ilyen és ehhez hasonló dolgokat csinálnak, és népszerűsítenek, mint a káposztaleves diéta.
2011. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Krisz85 ***** válasza:

Abszolute így van, azt nem értem,hogy valaki ennyit fáradozik 90 napos és egyéb idiótaságokon, akkor ha már belefeccöl ennyi energiát, hogy odafigyel, nem lenne egyszerűbb a normális zsírvesztésre alkalmas diétát folytatnia? ami hatásos is, és olcsó is, nem értem az embereket komolyan............


Rájöttem hogy az ilyen emberek tudják, hogy mit kéne tenni de nem teszik, mert lusták, mert mérni kell a kaját, tenni kell érte, mutogatnak a másikra, hogy az a szemét mcdonaldos kaját zabál és szálkás stb stb, mintsem magukba néznének és elkezdenének egy új életetet, akár egyik napról a másikra......áááá azt nem, az izzadságszagú...



hogy ne legyen off


Nekem van tapasztalatom ismerősök által, sz*rt sem ér...........


És még valami, ha mondjuk működne is, mint ahogy nem, akkor ha vége a "kúrának" mit csinálsz?! folytatod azt a kaját amitől elhíztál?! vagy akkor már "figyelsz" az alakodra és hogy mit eszel meg?! ezt megtehted már most is, és még káposzta sem kell hozzá...

2011. dec. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hölgyeim, köszönöm, csak megerősítettetek abban, amit amúgy is gondoltam. Én is úgy vélem, hogy egy kis diéta és mozgás sokkal többet ér, ezt fogom tenni.
2011. dec. 14. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és ha már hölgy, akkor inkább Úr :) De szívesen. :)
2011. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az anyósom rendelt a férjemnek ilyen kapszulát. 3 hete eszi de semmi.(mondjuk gondoltuk)

Ő nagydarab de sportos alkat, heti 2-szer úszik, szaunázik és igyekszem betartani a 6- 6:30-as esti vacsorát és utánna semmit.Mégsem fogy egy dekát sem :-(

2012. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kiskriszta válasza:
A káposztaleves kapszula pénzkidobás, senkinek nem ajánlom!!!
2012. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!