Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha futok és izzadok akkor...

Ha futok és izzadok akkor valamennyi zsírt is ki izzadok?

Figyelt kérdés
Meg leakarom adni a hasam és mialatt ledolgozom izmosodhatok ha nem is látszik de erősödök?
2011. dec. 14. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hova akarod leadni a hasad? A zaciba? :)


Attól függ mit sportolsz,edzel és mit eszel. A zsírt neg nem lehet kiizzadni :) Akkor elég lenne szimplán csak szaunázni.

2011. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krisz85 ***** válasza:
Ez így igaz.! Nem lehet kiizzadni, az izzadás során ásványi sót, méreganyagokat és folyadékot veszítesz, ami jó, illetve jele annak hogy termogén folyamatok megindultak a testedben. Zsírt aerob edzéssel lehet, ahol a zsírsejteknek van idejük átalakulni ketonokká és zsírsavakká, majd energiaként felszabadulnak oxigén jelenlétével az aerob (jelentése levegő, oxigén jelenlétében) és úgymond elégnek a mozgás során. Aerob edzés pl a tempós séta, egy elvileg 5 perc mozgás után indul be, de úgy igazán 40 perc után, másfél óránál viszont nincs értelme többet csinálni naponta, én egy órát szoktam csinlni, ennyit is javaslok, ezt viszont minden áldott nap. kivéve ha tömegnövelsz.
2011. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát én el akarom tüntetni a hasam ról meg úgy mindenhonnan a + zsírt de leginkább a hasamról
2011. dec. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!