Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás/fogyókúra, hogyan?...

Fogyás/fogyókúra, hogyan? Diétás étrend?

Figyelt kérdés

16/f vagyok, 180 cm és 86 kg, a testtömegindexem 26,54. Elsősorban (először) nem izmosodni szeretnék, hanem meg szeretnék szabadulni a súlyfeleslegemtől, a felesleges zsírtól. De teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren, kérlek segítsetek. Mi kell ehhez? Diétás étrend? És az milyen? Én a BÉCSI DIÉTA-ról hallottam ( [link]

Gondolom egy 8-10 kg-tól meg kellene szabadulnom.


2011. dec. 17. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én elolvastam ezt a Bécsi diétát, de majd hanyatt dobtam magam:)))Olyan butaságot írni, hogy akár 3 évig is megőrízheted a megszerzett súlyodat, ez nagy sarlatánságra vall:))) Egy újabb néph.ülyítés magas fokon. De ez az én véleményem.

Étkezz egészségesen, mértékletesen. Kerüld a cukros és finomlisztes cuccokat és MOZOGJ sokat. Ennyi a titok kulcsa...

2011. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem egyik fogyókúra sem vált be. Próbálkoztam zsírégetőkkel is, de semmi eredmény. Egyetlen dolog, amivel le tudtam adni kilókat az a sok munka és közben elfelejtettem enni.

Ha rám hallgatsz nem diétázol. Elkezdesz valamilyen mozgással járó sportot. pl: futás, kondi, úszás. Egy hónap után írd meg az eredményt. ok? :)

2011. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!