Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok jól lelkileg a...

Nem vagyok jól lelkileg a diéta sem megy így, mit tegyek a jelentős súlyfeleslegemmel?

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem vagy jól lelkileg? Csak azért kérdezem, mert amíg a lelked "beteg", addig, sajnos mással sem tudsz foglalkozni. A súlyodat nem tudod feltenni a polcra...A két dolgot el kell választanod egymástól.
2011. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostanában nagyon nem jó dolgok történtek ... amire itt nem térnék ki ! A fő probléma az ,hogy az evésbe menekülök az evés megnyugtat !
2011. dec. 17. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Értem.:( Ez nehéz ügy, de ezen csak az segít, ha az evés helyett más vígasztalást keresel. Értem ezen a sportot, valamit ami érdekel. Az evés az túl kézenfekvő és még akarat sem kell hozzá, ez a vonzó benne...ne hagyd el magad, ne engedd.
2011. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ez most nagyon nehéz !
2011. dec. 17. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem megy és az evésen találod a boldogságot akkor csináld azt,h mondjuk napi 1 csokinál nincs több:) és szépen fokozatosan cseréld le ezeket egészséges ételekre. Eleinte legyen heti 1x1 óra sport..majd 2,3 esteleg 4.. meg fog tetszeni hidd el:)
2011. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha rámhallgatsz nem Karácsony előtt kezded el a diétát :D sok értelme nincs, úgysem bírjuk ki... Bejgli :P
2011. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam ugyanez a helyzet :(( borzalmas a házasságom, a férjem rám sem néz, elválni nem tudok, mert egyedül nem tudnám a gyermekünket eltartani....fogynom kellene, bár nem hiszem, hogy megoldaná a kihűlt házasságot...de sajnos önjutalmazásba menekülök és csak eszem és eszem....pár év alatt 25kg jött fel..mindig januártól kezdek..de sosincs erőm végigcsinálni, ráadásul a férjem sem támogat. Eszik előttem csokit, azt mondja neki lehet, nincs problémája a súlyával...így nehéz
2011. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: Jajj, szegényke :((((

Hány éves vagy?

Egyszer olvastam egy olyat, hogy keress egy társat, aki szintén fogyni akar és csináljátok együtt! Minden nap megbeszélitek, hogy ki mit tett a fogyásért, ki mit evett, stb. Vagy menjetek el együtt futni, vagy bármi. És így könnyebb, mint egyedül.

Amúgy (tudom, könnyű mondani), de a sport jó még bánatra is :) van pár perc, óra, amíg teljesen kikapcsol az agyad és utána annyira jó, hogy elfelejtettem a bánatot :))

Sok sikert és kitartást!

2011. dec. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én benne vagyok !
2011. dec. 29. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!