Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utolsó 5 kg-tól hogyan...

Az utolsó 5 kg-tól hogyan szabaduljak?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekelne akik nagyobb súlyt adtak le.Gyönyörűen ledobtam néhány hónap alatt közel 20 kg-t, persze én egyáltalán nem látom magamon mert az utolsó 5 kg szívat.Meg se akar mozdulni 2-3 hónapja:S Pedig többet mozgok, a diétám is rendben van.-olyan kevésnek tűnik, főleg, h 5 kg mínusz már nagyon álom lenne, ami igazából fölösleg még rajtam az kb 3 kg.153 cm vagyok, tehát lehet kevésnek tűnik, de többnek látszik rajtam, főleg, h leginkább hasra hízok és második szülés után vagyok.Megőrülök tőle:s
2011. dec. 16. 13:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
hány kg vagy? mióta és mit sportolsz? kép?
2011. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
153 cm vagyok, de csak 3 kg ami fölösleg, 5 éve dolgozom testépítő edzőként.Tehát hülye se vagyok hozzá, most mégis itt égetem magam ,mert mér az agyam eldobom tőle.Ezen kívül kick-boxolok és futok is.Heti 6 nap edzés.Bárkit le tudok fogyasztani csak most magamat nem:S
2011. dec. 16. 13:35
 3/32 A kérdező kommentje:
Keresek majd képet is, de tényleg a hasam az egyetlen ami zavaró.
2011. dec. 16. 13:36
 4/32 anonim ***** válasza:
ok, hogy 153 cm vagy, de hány kg? ennyi sport mellett neked kéne legjobban tudni, hogy nem a kg-ok számítanak, hanem a fittség az izmok és a testzsírszázalék
2011. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele.Ahogy azzal is, hogy hány kg voltam amikor jól néztem ki.Nem sok izmot szedtem fel azóta:)Egyébként 53.5-54 közt mozgok.
2011. dec. 16. 13:39
 6/32 A kérdező kommentje:
Na meg nem is érdekelne a kg ha jól néznék ki a tükörben de a hasam az zsíros még.
2011. dec. 16. 13:40
 7/32 anonim ***** válasza:

a hasadnak a terhesség az oka szerintem, nem a súlyfelesleg...valószínűleg csak plasztikáztatni lehetne


amúgy hogyhogy edzőként nem figyeltél arra, hogy ne hízz ilyen sokat szülés alatt?

2011. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem, azért a kinyúlt bőrt meg tudom különböztetni a zsírtól:)Van még mit ledobni a hasamról, hidd el.Egyébként igazad van, durván sikerült elhagynom magam a második terhességem alatt.Az elsővel kb 6 kg jött fel rám, a másodiknál vagy 25.De esküszöm ilyen zabálási rohamokat még soha nem tapasztaltam, olyan durván kívánós voltam.Szerintem ezt csak az érti meg aki már átélt ilyet.Na meg akkor anyóséknál laktunk, nem engedte h külön főzzünk, ő meg állandóan a zsíros, lisztes, cukros kajákat nyomatta és ha neki valaki ellentmondott abból óriási balhé volt.
2011. dec. 16. 13:43
 9/32 A kérdező kommentje:
Amúgy meg így belegondolva, egyedül az én hibám, h ennyit sikerült felszednem, viszont mikor elköltöztünk le is dobtam, már csak ez van ami zavar.Tehát nem az a fajta vagyok aki ha egyszer hibázik utána nem javítja ki és boldogan ücsörög kifogásokat keresve, h én már szültem egy gyereket és ilyen maradok.Teszek ellene, de most épp mélyponton vagyok picit és kíváncsi vagyok több ember véleményére is.
2011. dec. 16. 13:50
 10/32 anonim ***** válasza:
keress már egy képet magadról, hasad legyen fedetlen, aztán majd kép alapján megmondjuk, hogy reálisan látod-e magad
2011. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!